Šķēle Francijā turpina rezultatīvi, komandai otrais zaudējums šosezon

26/09/2018 08:15

Francijas augstākās basketbola līgas turnīrā otro spēli aizvadījis Aigars Šķēle, bet viņa pārstāvētā Antibes “Sharks” izbraukumā piedzīvoja pārliecinošu sagrāvi pret “Lyon-Villeurbanne” – 60:91.

Latviešu aizsargs otrdien cīņa iesaistījās no rezervistu soliņa un laukumā pavadītajās 24 minūtes iekrāja 12 punktus (1p. 4/4, 2p. 4/5, 3p. 0/1), kas bija labākais rādītājs “Sharks” vienībā. Aigara kontā arī trīs atlēkušās bumbas, kā arī septiņi izprovocēti noteikumu pārkāpumi. Bez rezultatīvākā spēlētāja goda Šķēlem arī labākais efektivitātes koeficients (+13).

Viesi jau pēc pirmās ceturtdaļas bija nonākuši pamatīgos “mīnusos” (12:31), un rezultāta starpība turpināja augt katrā spēles nogrieznī, galu galā sasniedzot nepieklājīgos 30 punktus. Jāatzīmē, ka Šķēle bija tikai viens no četriem “Sharks” kluba spēlētājiem, kura metienu precizitāte šajā mačā bija vismaz 50% robežās.

“Sharks” jauno sezonu iesākusi ar diviem zaudējumiem, jo pirmajā kārtā ar rezultātu 85:92 mājās tika atzīts “Limoges” pārākums. Arī tajā mačā Šķēle spēja pārsniegt desmit gūto punktu robežu, pretinieku grozā raidot 11 punktus.

Nākamā spēle Aigara pārstāvētajai komandai paredzēta 28. septembrī savā laukumā pret Francijas čempioni “Le Mans”