Šķēle rezultatīvs, “Kalev”/”Cramo” negaidīti sagrauj “Unics”

12/10/2019 18:53

Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera Roberta Štelmahera vadītā Tallinas “Kalev”/”Cramo” sestdien VTB vienotās līgas mačā negaidīti sagrāva Krievijas komandu Kazaņas “Unics”.

Igaunijas komanda savās mājās ar 85:63 (22:21, 27:8, 13:13, 23:21) pārspēja “Unics” vienību.

Šķēle šajā mačā laukumā pavadīja 26 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā guva 15 punktus (3pt. 3/8, 2pt. 2/8, 1pt. 2/2), atdeva trīs rezultatīvās piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un nopelnīja vienu personīgo piezīmi.

Spēles pirmā ceturtdaļā izvērtās ļoti līdzīga, bet otrajā ceturtdaļā Igaunijas klubs veica 20:0 izrāvienu četru minūšu laikā un jau panāca 39:23. Pirmā puslaika pārtraukumā Tallinas komanda devās ar 20 punktu pārsvaru – 49:29.

Trešajā spēles nogrieznī viesiem izdevās pietuvoties līdz -16, bet “Kalev”/”Cramo” neizlaida pārsvaru no rokām un ceturtajā ceturtdaļā palielināja to līdz +25. Ties “Unics” izdevās deficītu mazliet samazināt, taču maču glābt vairs neizdevās.

Pa 14 punktiem Tallinas komandā guva Kristians Kangurs, Kails Vinales un Sanders Raieste, bet zaudētāju rindās pa 10 punktiem sakrāja Valērijs Lihodejs, Alekss Tīss un Džamars Smits.