Šķēle turpina demonstrēt lielisku sniegumu, “Kalev”/”Cramo” apspēlē arī “Zenit”

21/10/2019 21:06

Latviešu basketbolists Aigars Šķēle pirmdien demonstrēja lielisku sniegumu viņa pārstāvētās Tallinas “Kalev”/”Cramo” komandas uzvarā.

Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Roberta Štelmahera vadītā “Kalev”/”Cramo” savā laukumā ar 84:80 (19:15, 22:26, 22:21, 21:18) apspēlēja spēcīgo Sanktpēterburgas “Zent” vienību.

Šķēle šajā mačā laukumā pavadīja 31 minūti un 33 sekundes, kuru laikā izcēlās ar 14 punktiem (3pt. 2/3, 2pt. 4/7), trim atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvajām piespēlēm un divām personīgajām piezīmēm.

Spēles sākums bija līdzīgs, bet pirmās ceturtdaļas izskaņā mājiniekiem izdevās iekrāt sešu punktu pārsvaru. Otrajā mača ceturksnī “Zenit” basketbolisti atspēlēja deficītu un turpinājās sīva spēkošanās. Otro puslaiku sekmīgāk iesāka viesi, kuri iekrāja septiņu punktu pārsvaru. Tallinas kluba spēlētāju gan ātri šo deficītu atspēlēja. Ceturtās ceturtdaļas izskaņā mājiniekiem bija septiņu punktu pārsvars, taču viesiem izdevās pietuvoties līdz -2, taču uzvaru noturēja Tallinas komanda.

Uzvarētāju rindās 17 punktus un četras atlēkušās bumbas sakrāja Kristians Kitsings, bet vēl 17 punktus un sešas rezultatīvās piespēles pievienoja Kails Vinaless. Zaudētājiem 18 punktus un 11 atlēkušās bumbas sakrāja Gustavo Aijons, bet 16 punktus pievienoja Vils Tomass.