Šķēlem lielisks sniegums zaudējumā Francijas čempionei

29/09/2018 09:48

Vakardien vēlu vakarā trešo zaudējumu aizvadītajās trīs Francijas čempionāta spēlēs piedzīvoja latviešu basketbolista Aigara Šķēles pārstāvētā Antibas “Sharks”, kas savā laukumā ar 78:92 piekāpās “Le Mans” vienībai.

Spēles gaitā Francijas čempione “Le Mans” pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, puslaika izskaņā iegūstot komfortablu 14 punktu pārsvaru – 50:36. Turpinājumā nekas būtiski nemainījās, Lemānas basketbolistiem izcīnot uzvaru ar 92:78.

Aigaram Šķēlem vakar gan lielākais spēles laiks (32:55 minūtes), gan rezultatīvākais sniegums mājinieku rindās – 15 punkti (2p. – 3/5, 3p. – 2/5, s.m. – 3/3). Latvieša rēķinā arī astoņas rezultatīvas piespēles, piecas atlēkušās bumbas un trīs kļūdas.

Šķēle iekrāja arī 20 efektivitātes punktus, kas bija dalīts vakara labākais rādītājs abu komandu ieskaitē.

Iepriekšējās divās “Sharks” komandas spēlēs Šķēle laukumā pavadīja attiecīgi 25 un 24 minūtes un guva 11 un 12 punktus. Antibas komanda ar bilanci 0-3 ieņem pēdējo vietu Francijas čempionāta kopvērtējumā.