Šķēles Antibas “Sharks” piedzīvo septīto zaudējumu pēc kārtas

27/10/2018 23:59

Francijas čempionātā basketbolā septīto zaudējumu septiņās spēlēs piedzīvojusi latviešu aizsarga Aigara Šķēles pārstāvētā Antibas “Sharks”, kas viesos ar rezultātu 55:84 kapitulēja Dižonas “JDA”.

Viesiem katastrofāls izvērtās jau pats spēles sākums, kā arī pirmais puslaiks kopumā, “Sharks” lielajā pārtraukumā dodoties pie 24 punktu deficīta – 23:47.

Arī trešā ceturtdaļa (Dižonas komanda tajā uzvarēja ar 24:12) situāciju padarīja aizvien ļaunāku, “Sharks” vienībai izdodoties uzvarēt vienīgi noslēdzošajā ceturksnī, kad jebkādi jautājumi par spēles uzvarētāju jau bija zuduši.

Šķēle šajā mačā laukumā pavadīja 31:36 minūtes, izceļoties ar desmit gūtiem punktiem (1/2 – 2p., 2/5 – 3p., 2/2 – s.m.), savācot piecas atlēkušās bumbas, pārtverot vienu piespēli, nopelnot divas piezīmes, kā arī astoņus efektivitātes koeficienta punktus.

Antibas “Sharks”, kas iepriekšējā sezonā spēlēja Francijas otrajā augstākajā basketbola līgā ar bilanci 0-7 šobrīd ieņem pēdējo vietu 18 komandu konkurencē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Sanhosē Sharks
24/10/2021 12:27

Balcers un “Sharks” agrajā mačā pret “Bruins” centīsies turpināt uzvaru sēriju

Šovakar plkst. 20:00 pēc Latvijas laika Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” aizvadīs izbraukuma spēli pret Bostonas “Bruins”. Mača tiešraide pieejama “Viaplay” lietotnē. Vakar haizivis ar…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…