Šķēles Antibas “Sharks” piedzīvo septīto zaudējumu pēc kārtas

27/10/2018 23:59

Francijas čempionātā basketbolā septīto zaudējumu septiņās spēlēs piedzīvojusi latviešu aizsarga Aigara Šķēles pārstāvētā Antibas “Sharks”, kas viesos ar rezultātu 55:84 kapitulēja Dižonas “JDA”.

Viesiem katastrofāls izvērtās jau pats spēles sākums, kā arī pirmais puslaiks kopumā, “Sharks” lielajā pārtraukumā dodoties pie 24 punktu deficīta – 23:47.

Arī trešā ceturtdaļa (Dižonas komanda tajā uzvarēja ar 24:12) situāciju padarīja aizvien ļaunāku, “Sharks” vienībai izdodoties uzvarēt vienīgi noslēdzošajā ceturksnī, kad jebkādi jautājumi par spēles uzvarētāju jau bija zuduši.

Šķēle šajā mačā laukumā pavadīja 31:36 minūtes, izceļoties ar desmit gūtiem punktiem (1/2 – 2p., 2/5 – 3p., 2/2 – s.m.), savācot piecas atlēkušās bumbas, pārtverot vienu piespēli, nopelnot divas piezīmes, kā arī astoņus efektivitātes koeficienta punktus.

Antibas “Sharks”, kas iepriekšējā sezonā spēlēja Francijas otrajā augstākajā basketbola līgā ar bilanci 0-7 šobrīd ieņem pēdējo vietu 18 komandu konkurencē.