Timma ar sešiem trejačiem kaldina “Khimki” uzvaru VTB līgā, Šķēle un Štelmahers vēlreiz sakauj “Zenit”

02/02/2020 20:57

Latviešu Aigara Šķēles un Roberta Štelmahera pārstāvētā Igaunijas vienība Tallinas “Kalev”/”Cramo” svētdien tika pie panākuma VTB vienotajā līgā.

Štelmahera vadītā “Kalev”/”Cramo” otro reizi šosezon apspēlēja Sanktpēterburgas “Zenit” – 76:75 (20:22, 23:19, 14:21, 19:13).

Šķēle šajā mačā laukumā pavadīja 28 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā izcēlās ar gūtiem astoņiem punktiem (3pt. 0/3, 2pt. 3/6, 1pt. 2/2), atdeva trīs piespēles, izcīnīja divas bumbas zem groziem pārtvēra vienu bumbu, pieļāva divas kļūdas un sakrāja piecas piezīmes.

Uzvarētājiem 29 punkti Kailam Vinalesam, bet 14 punktus un sešas bumbas zem groziem pievienoja Janari Joresārs. Zaudētājiem 18 punkti Ostinas Holinasam, bet 12 punktus pievienoja Andrejs Zubkovs.

Citā mačā Jāņa Timmas un Daira Bertāna pārstāvētā Maskavas apgabala “Khimki” viesos ar 98:88 (27:23, 20:23, 28:25, 22:17) pārspēja Kazaņas “Unics”.

Timma šajā mačā laukumā pavadīja 29 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā guva 20 punktus (3pt. 6/8, 2pt. 1/2), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva divas piespēles. pārtvēra vienu bumbu un pieļāva trīs kļūdas.

Bertāns šajā mačā laukumā nedevās.

“Khimki” rindās ar 25 punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Aleksejs Šveds, bet tikpat punktus guva un deviņas atlēkušās bumbas izcīnīja Devins Bukers. Mājiniekiem pa 20 punktiem bija Ērikam Makolumam un Džamars Smits.

Tikmēr Mareks Mejeris guva sešus punktus un Permas “Parma” svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas, viesos ar rezultātu 85:83 (19:16, 22:28, 14:15, 30:24) uzveicot Krasnojarskas “Enisey”.

Mejeris 24 minūtēs un 52 sekundēs realizēja divus no trim divpunktu metieniem un abus divus soda metienus, bet netrāpīja grozā divus “trejačus”.

Viņa kontā arī viena atlēkusī bumba, viena rezultatīva piespēle, trīs kļūdas, viena pārtverta bumba, viens bloķēts metiens, trīs piezīmes, četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi un četri efektivitātes koeficienta punkti.

Adrijas līga

Latviešu basketbolists Mārtiņš Meiers svētdien guva astoņus punktus Adrijas līgas spēlē, pielikdams roku Podgoricas “Buducnost” komandas graujošā uzvarā.

Melnkalnes klubs mājās ar rezultātu 99:59 (25:13, 22:10, 30:19, 22:17) sagrāva Aleksandrovačas “Igokea” vienība.

Meiers laukumā pavadīja 12 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā realizēja četrus no sešiem divpunktu metieniem.

Tāpat latviešu centra spēlētājs izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, vienu reizi pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie 12 efektivitātes koeficienta punktiem.

“Buducnost” komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Skots Bemforts.

Pirmdien Žaņa Peinera pārstāvētā Belgradas “Partizan NIS” viesosies pie savas nesamierināmās pretinieces Belgradas “Crvena zvezda mts”.

Peinera pārstāvētā komanda ar 14 uzvarām 17 cīņās ir turnīra līderpozīcijā, bet Meiera klubs ar tikpat panākumiem 18 dueļos ir otrajā vietā.