Šķēles un Štelmahera komanda izstājas no VTB līgas

20/03/2020 22:00

Latvijas basketbolista Aigara Šķēles pārstāvētā Igaunijas komanda Tallinas “Kalev”/”Cramo”, kuru vada Roberts Štelmahers un viens no viņa asistentiem ir Akselis Vairogs, neturpinās sezonu Vienotajā līgā, paziņojis klubs.

Tallinas komanda ar astoņām uzvarām 20 spēlēs turnīra tabulā ieņēma piekto vietu un bija labās pozīcijās, lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā.

Igaunijā līdz 1.maijam liegts rīkot sporta pasākumus. Lai gan Vienotā līga šobrīd ir apturēta tikai līdz 10.aprīlim, Krievijā līdz 1.maijam ir slēgta robeža, tāpēc talliniešiem nav nekādu iespēju turpināt sezonu.

Tāpat pavisam apturēta Igaunijas-Latvijas Basketbola līgas sezona un Igaunijas meistarsacīkstes. Apvienotajā čempionātā “Kalev”/”Cramo” ieņēma trešo vietu, kas bija labākais rezultāts starp Igaunijas komandām.

Klubs arī ziņo, ka basketbolists, kuram tika konstatēta saslimšana ar Covid-19 vīrusu, jūtās labi un viņam tikpat kā nav slimības simptomu. Pārējai komandai nav nekādu saslimšanas pazīmju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….