Šķēles un Štelmahera komanda izstājas no VTB līgas

20/03/2020 22:00

Latvijas basketbolista Aigara Šķēles pārstāvētā Igaunijas komanda Tallinas “Kalev”/”Cramo”, kuru vada Roberts Štelmahers un viens no viņa asistentiem ir Akselis Vairogs, neturpinās sezonu Vienotajā līgā, paziņojis klubs.

Tallinas komanda ar astoņām uzvarām 20 spēlēs turnīra tabulā ieņēma piekto vietu un bija labās pozīcijās, lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā.

Igaunijā līdz 1.maijam liegts rīkot sporta pasākumus. Lai gan Vienotā līga šobrīd ir apturēta tikai līdz 10.aprīlim, Krievijā līdz 1.maijam ir slēgta robeža, tāpēc talliniešiem nav nekādu iespēju turpināt sezonu.

Tāpat pavisam apturēta Igaunijas-Latvijas Basketbola līgas sezona un Igaunijas meistarsacīkstes. Apvienotajā čempionātā “Kalev”/”Cramo” ieņēma trešo vietu, kas bija labākais rezultāts starp Igaunijas komandām.

Klubs arī ziņo, ka basketbolists, kuram tika konstatēta saslimšana ar Covid-19 vīrusu, jūtās labi un viņam tikpat kā nav slimības simptomu. Pārējai komandai nav nekādu saslimšanas pazīmju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…