Šķēles un Štelmahera komandā konstatēts koronavīruss

14/03/2020 17:14

Latvijas – Igaunijas basketbola līgas (LIBL) un Vienotās basketbola līgas (VTB) komandā Tallinas “Kalev/Cramo”, kuru trenē Roberts Štelmahers un spēlē latvietis Aigars Šķēle, konstatēts koronavīruss, vēsta igauņu ziņu portāls “delfi.ee”.

“Apziņoti visi komandas locekļi, apkalpojošais personāls, kuri pēdējā laikā bijuši savstarpējā saskarsmē un ciešā kontaktā. Visa komanda un personāls būs karantīnā nākamās divas nedēļas. Pašlaik nav zināms, caur kuru vīruss sasniedza komandu,” teikts kluba paziņojumā.

“Pēdējā laikā mēs tik daudz ceļojam, ka mums nav ne mazākās nojausmas, no kurienes vīruss varētu būt cēlies,” sacīja kluba menedžeris Karels Sibuls.

Menedžeris nevēlējās precizēt, vai ar koronavīrusu inficētā persona ir spēlētājs, treneris, vai cits kluba darbinieks. “Vienīgajam cilvēkam ar vīrusu ir viegli iekaisis kakls. Inficētajam nav drudža un citu vīrusam raksturīgu simptomu.” Sibuls piebilda, ka citiem komandas locekļiem neuzrādās nekādas slimības pazīmes un tāpēc tiem testi netika veikti.

Iespējams, ka saslimušais ir no treneru korpusa, ziņo “Sportando” izpilddirektors Emiliāno Karčija.

“Kalev/Cramo” VTB līgā ceturtdien Tallinā tukšu tribīņu priekšā tikās ar Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban”. Kluba vadītājs apstiprināja, ka tiklīdz kļuva zināms testa rezultāts, tika informēts Krasnodaras klubs, līgas pārstāvji, tiesneši, kas apkalpoja spēli, kā arī basketbola federācija.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā