Skeletonisti Dukuri un Šteinbergs Vinterbergā aizvada PK otrā posma sacensības

Martins Dukurs Sportazinas.com
Foto: Viesturs Lācis/ Bobslejs.lv

Latvijas skeletonisti , un Ivo Šteinbergs šodien Vinterbergas trasē Vācijā piedalās Pasaules kausa sezonas otrā posma sacensībās.

Pirmais brauciens sāksies plkst.11.15 pēc Latvijas laika, bet otrajam starts tiks dots plkst.13. Sacensības tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV).

Martins Dukurs startēs ar piekto numuru, viņa brālim Tomasam būs sestais numurs, bet Pasaules kausa debitantam Šteinbergam ticis 14.numurs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sezonas pirmajā posmā Siguldā nedēļas nogalē Martins Dukurs bija otrais aiz krieva Ņikitas Tregubova, Tomass Dukurs bija sestais, bet Ivo Šteinbergs debijā ierindojās 11.vietā.

Pagājušajā sezonā 34 gadus vecais M.Dukurs Phjončhanas olimpiskajās spēlēs palika ceturtajā vietā, godalgu no rokām izlaižot pēdējā braucienā, turklāt pastāvēja varbūtība, ka viņš savai sportista karjerai liks punktu. Tomēr latvietis ir apņēmies turpināt startēt un varētu piedalīties 2022.gada Pekinas Olimpiādē. Viņš savā karjerā ir ieguvis astoņus Pasaules kausus, bet pagājušajā sezonā palika ceturtais.

Tikmēr 37 gadus vecais T.Dukurs šī gada Olimpiādē bija piektais, bet Pasaules kausa ieskaitē viņš pamanījās būs augstāk par savu brāli – trešais.

Vēlāk plkst.15 sacensības sāks skeletonistes, bet Latvija tajās nebūs pārstāvēta, jo Lelde Priedulēna iziet rehabilitācijas procesu pēc pavasarī veiktās operācijas, turklāt viņa uzsākusi mācības Šveicē.

Pagājušajā nedēļā Siguldā uzvaru svinēja Krievijas skeletoniste Jeļena Ņikitina.

Nedēļas nogalē turpat Vinterbergā notiks divas bobsleja četrinieku sacensības, jo sezonas pirmajā posmā Siguldā notika divi mači divniekos.

Sezonas turpinājumā notiks vēl divi etapi Vācijā, bobslejistus un skeletonistus uzņemot Altenbergas un Kēnigszē trasēm, janvāra vidū sportisti spēkosies Īglsas trasē Austrijā, mēneša beigās būs sacensības Šveices kalnu kūrortā Sanktmoricā, bet sezona noslēgsies Ziemeļamerikā ar diviem posmiem Leikplesidā un Kalgari. Sezonas noslēgumā Vistleras trasē Kanādā norisināsies pasaules čempionāts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par