“Skonto FC” pārliecinoši sagrauj “Venspili”

03/02/2015 18:20

Otrdien, 3.februārī, SMScredit.lv Ziemas kausa ietvaros savstarpējo spēli aizvadīja virslīgas vadošie klubi Skonto FC un FK Ventspils. Negaidīti pārliecinošu uzvaru izcīnīja rīdzinieki, ar 5:0 (1:0) graujot aizvadīto divu sezonu čempioni “Ventspils”.

Pirmajā puslaikā tika gūti vieni vārti, to 37.minūtē paveicot Aleksejam Višņakovam, taču kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā. Ar virkni vārtu guvumu rīdzinieki izcēlās spēles otrajā puslaikā. 56.minūtē rezultātu dubultoja Artūrs Karašausks, savukārt jau 3:0 vien trīs minūtes vēlāk panāca aizvadītās sezonas labākais vārtu guvējs Vladislavs Gutkovskis. Pats Gutkovskis ļoti aktīvi nospēlēja vienā no sekojošajiem momentiem, kad ar savu aktivitāti panāca 11 metru soda sitienu uz Meļņičenko sargātajiem vārtiem. Šoreiz sitienu realizēja Karašausks, panākot jau 4:0. Vien mirkli vēlāk ventspilnieki palika mazākumā (sarkano kartīti saņēma Antons Jemeļins), kam sekoja likumsakarīgs Skonto FC teritoriālais pārsvars. To vārtu guvumā izdevās pārvērst Karašauskam, 71.minūtē gūstot jau trešos vārtus spēlē. Uz noslēdzošajām pamatlaika beigām ventspilnieki piedzīvoja vēl vienu sastāva zaudējumu – otro dzelteno kartiņu spēlē saņēma Ritvars Rugins, līdz ar to FK Ventspils paliekot par vēl vienu spēlētāju mazāk. Šo situāciju gan skontieši ar vārtu guvumu neizmantoja, spēlei noslēdzoties ar 5:0.

Nākošo spēli Skonto FC aizvadīs nākošo pirmdien, 9.februārī, kad tiksies ar FS METTA/Latvijas Universitāte, savukārt FK Ventspils grupu turnīru ir noslēguši.

FK Ventspils – Skonto FC 0:5 (0:1)
Vārti: Višņakovs 37′, Karašausks 56′, 64′ (11m), 71′, Gutkovskis 59′

Avots: futbolavirsliga.lv