Skrūdera pārstāvētā komanda uzvar CEV ČL pusfināla pirmajā mačā

13/03/2024 23:23
Edvīns Skrūders

Latvijas vīriešu volejbola izlases cēlāja Edvīna Skrūdera pārstāvētā Polijas komanda “Jastrzebski Wegiel” trešdien trīs setos izcīnīja uzvaru Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē. “Jastrzebski Wegiel” mājās ar 3-0 (25:13, 25:18, 30:28) uzvarēja Ankaras “Ziraat Bankasi” no Turcijas.

Skrūders bija pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Uzvarētājiem 20 punktus guva Žans Patrī un 19 punktus pievienoja Tomašs Fornals. Viesiem 16 punktus guva Vouters ter Māts.

Atbildes spēle notiks nākamajā trešdienā. “Jastrzebski Wegiel” fināla sasniegšanai vajadzēs vismaz vienu punktu.

Otrā pusfinālā cīnās Itālijas komandas Trejas “Lube” un “Trentino”.

“Jastrzebski Wegiel” pamatturnīrā uzvarēja savā apakšgrupā. Ceturtdaļfinālam kvalificējas piecu apakšgrupu uzvarētājas, bet visas otro vietu ieguvējas un un labākā trešās vietas īpašnieces cīnījās “play-off” pirmajā kārtā.

Pagājušajā gadā Jastšembes Zdrujas klubs iekļuva CEV Čempionu līgas finālā, kur zaudēja citai Polijas vienībai Kendžežinas-Kozles ZAKSA.