Skudra: Diez vai kādam citam trenerim pie “Dinamo” stūres būtu veicies labāk

03/03/2021 17:29

Latvijas hokeja treneris Pēteris Skudra krievu medijam “Championat” paudis savas pārdomas pēc tam, kad viņš tika atlaists no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amata.

Jau vēstīts, ka “Dinamo” pēc 3. marta valdes sēdes nolēmusi neturpināt sadarbību ar Skudru. Sēdes laikā kluba vadība uzklausīja kādreizējo vienības treneri, kā arī novērtēja vienības sniegumu KHL 13. sezonā. Tās noslēgumā tika lemts, ka sadarbība ar Skudru netiks turpināta.

“Vēlos pateikties “Dinamo” organizācijai par doto iespēju,” sacīja Skudra. “KHL strādāju deviņus gadus, bet šī bija pirmā pieredze ar Latvijas komandu. Jā, rezultāts ir negatīvs, taču tā bija laba pieredze. Domāju, ka situācijā, kādā bijām mēs, nevienam citam trenerim nebūtu veicies labāk. Tomēr mēs pabeidzām sezonu, pārvarējām grūtības un centāmies sagādāt problēmas pretiniekiem katrā mačā. Vēlos arī piebilst, ka devām iespēju vairākiem gados jauniem latviešu spēlētājiem. Veicām nozīmīgu soli uz priekšu un gribu ticēt, ka “Dinamo” viss turpmāk izdosies. Tagad atpūtīšos pēc grūtas sezonas, jo tā paņēma daudz enerģijas un veselības. Atvilkšu elpu un ar ģimeni noskatīšos KHL izslēgšanas turnīru.”

Uzklausot Skudru, Padome un Valde pozitīvi novērtēja hokeja kluba “Rīga” jauno hokejistu iesaisti pamatkomandā. Vienlaikus, ņemot vērā kopējos sportiskos rezultātus, kad “Dinamo” ne tikai neiekļuva izslēgšanas turnīrā, bet kopumā starp visām komandām abās konferencēs sezonu noslēdza pēdējā vietā, tika pieņemts lēmums neturpināt sadarbību ar Skudru. “Dinamo” Padome un Valde pateikusies Skudram par aizvadīto sezonu un novēlēja viņam veiksmi turpmākajā karjerā.

“Dinamo” šī bija kluba pastāvēšanas vēsturē statistiski sliktākā sezona . Tās ietvaros rīdzinieki cieta 51 zaudējumu 60 spēlēs, kas ir antirekords, jo tik daudz zaudējumu vienas sezonas ietvaros “Dinamo” vēl nekad nebija piedzīvojuši. Skudra, Aleksandrs Ņiživijs un Raimonds Vilkoits kļuva par vienības treneriem pirms šīs sezonas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…