Skudra: Esmu pateicīgs puišiem, kuri par nelielu naudu brauc uz Rīgu

Pēteris Skudra
Pēteris Skudra | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris pēcspēles preses konferencē komentējis pirmo izbraukuma maču, kurā rīdzinieki spēlēja pret Novosibirskas “Sibir”, kā arī pastāstījis par iespējamo sastāva papildinājumu.

Jau ziņots, ka, otrajā trešdaļā vārtus gūstot Danielam Bērziņam, Zekam Mičelam un Jānim Jakam, “Dinamo” izvirzījās vadībā ar 3:0. Tomēr ielaižot trīs ripas trešajā periodā, no tām divas – mača galotnē, Rīgas klubs izlaida uzvaru, bet 13 sekundes pirms papildlaika beigām piedzīvoja zaudējumu.

“Laba spēle, Novosibirskā vienmēr ir jautri. Mēs nenspēlējām to hokeju, kādu vēlējāmies. Par spīti vadībai, nedarbojāmies tā, kā gribējām. Pat pie rezultāta 3:0 ir grūti pārkārtoties. Tomēr esam paņēmuši vienu punktu un par to neskumsim. Mēs zinām, kādā stāvoklī esam un kādas ir mūsu problēmas. Mums ir jauns kolektīvs, kurš kopā spēlē pavisam īsu laiku. Iespējams, šodien bija ne pārāk loģiskie vārtu guvumi, bet tāds ir hokejs, kurā mēs paņēmām svarīgu punktu,” teica Skudra.

Ceturto reizi šosezon pieteikumā tika iekļauts 19 gadus vecais aizsargs Ernests Ošenieks, kurš šodien laukuma pavadīja 11:37 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu piespēli. “Viņš ir labs puisis. Mums ir gados jauni hokejisti – viņš, [Patriks] Zabusovs, abi spēlē pamatsastāvā. Labi puiši, esam gatavi pievērst acis uz kaut kādām viņu kļūdām. Abi strādā, nav vienaldzīgi, mēs viņus attīstīsim. Jā, viņiem būs kļūdas, jo abi nav spēlējuši ar večiem, bet mēs ar viņiem dzīvosim un strādāsim, uzticēsimies,” atklāja galvenais treneris.

Jautāts par iespējamo sastāva papildinājumu, Skudra norāda, ko komandai vēl ir finansiālas iespējas, lai uzaicinātu dažus hokejistus. “Esmu pateicīgs puišiem, kuri par nelielu naudu atbrauc uz Rīgu, līdz ar ko mēs varam izveidot konkurētspējīgu komandu. Ar Genādiju Stoļarovu un Jevgēņiju Gračovu komanda iegūs lielāku jaudu. Ar pastiprinājumu nesteigsimies, aicināsim konkrētus cilvēkus. Vairākums? Šodien tas bija ļoti slikts, vispār nenostrādāja. Mums ir puiši, kuri prot izspēlēt vairākumu, daži hokejisti tika uzaicināti tieši šim mērķim,” norādīja speciālists.

Ar trīs punktiem četrās spēlēs “Dinamo” ieņem 10. vietu Rietumos. Nākamo spēli komanda aizvadīs jau trešdien, 16. septembrī plkst. 12:00 pēc Latvijas laika pret Habarovskas “Amur”.

Klasiskais “Dinamo”: Rīdzinieki nenotur trīs vārtu pārsvaru un zaudē Novosibirskā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par