Skudra: Gribēju sastāvā redzēt Daugaviņu, bet nokavējām pāris dienas

04/03/2021 21:01

Bijušais Kontientālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Pēteris Skudra vēl pirms amata atstāšanas Latvijas Televīzijas raidījumā “Sporta Studija” atskatījās uz aizvadīto sezonu.

Jau vēstīts, ka “Dinamo” pēc 3. marta valdes sēdes nolēmusi neturpināt sadarbību ar Skudru. Sēdes laikā kluba vadība uzklausīja kādreizējo vienības treneri, kā arī novērtēja vienības sniegumu KHL 13. sezonā. Tās noslēgumā tika lemts, ka sadarbība ar Skudru netiks turpināta.

“To plānu, ko mēs sarakstījām par treneru sastāvu un vispār par treniņu procesu, augusta vidū izmetām ārā. Sapratām, kad mēs varēsim visus hokejistus savākt beidzot Rīgā. Ļoti neveikls process bija dabūt visus ārzemniekus Latvijā un iesākt kopā strādāt,” stāstīja Skudra.

“Šogad man pat grūti novērtēt spēlētāju kvalitātes, jo, kad no dīvāna hokejistam ir jānospēlē KHL, tad kā viņu var novērtēt. Vienmēr hokejistu vērtē, cik tu labi esi viņu sagatavojis un izlaidis laukumā. Principā treneru darbs ir tāds, ja hokejists nav gatavs, tad tu viņu nedrīksti laist laukumā. Šī situācija bija nestandarta,” saka treneris.

“Gribēju redzēt Kasparu Daugaviņu, jo viņam bija nelielas problēmas ar kontraktiem “Vityaz” komandā, kad viņam vajadzēja pārrakstīt. Burtiski nokavējām divas, trīs dienas. Es ar Kasparu runāju, mēs apspriedām to situāciju, kas viņam notika ar “Vityaz”. Nokavējām pāris dienas, un viņš parakstīja jaunu līgumu.

Dinamo” šī bija kluba pastāvēšanas vēsturē statistiski sliktākā sezona . Tās ietvaros rīdzinieki cieta 51 zaudējumu 60 spēlēs, kas ir antirekords, jo tik daudz zaudējumu vienas sezonas ietvaros “Dinamo” vēl nekad nebija piedzīvojuši. Skudra, Aleksandrs Ņiživijs un Raimonds Vilkoits kļuva par vienības treneriem pirms šīs sezonas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…