Skudra: KHL ir daudzas solīdas organizācijas, kas neatpaliek no NHL līmeņa

23/02/2021 14:37

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Pēteris Skudra raidījumā “Tavs Gājiens” ar Juriju Žigajevu paudis pārliecību, ka KHL ir vairākas komandas, kuru organizācijas ir līdzvērtīgā līmenī kā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībām.

“Teiksim tā, KHL ir ļoti daudz solīdas organizācijas, kas viennozīmīgi nezaudē NHL,” atzina Skudra. “Tās ir Kazaņas “Ak Bars”, Sanktpēterburgas SKA, Maskavas CSKA, Maskavas “Dynamo”, Ufas “Salavat Yulaev” un vairāk vai mazāk arī Omskas “Avangard”. Tās ir ļoti nopietnas organizācijas ar nopietnu līmeni, kuras ir turpat, kur Nacionālā hokeja līga.”

Skudra arī atbildēja uz jautājumu, cik tālu no labākajām KHL komandām ir Rīgas “Dinamo”. “Esmu deviņas sezonas bijis KHL un septiņas no tām kā galvenais treneris. Saprotot to, kā Rīgā skatās uz dažādām lietām, man daudz kas bija jaunums. Es jau arī teicu, ka, pirmkārt, lai “Dinamo” būtu solīda “play-off” komanda gadu no gada, ir nianses, kas jāmaina,” atzina Skudra, kurš pauda pārliecību, ka “Dinamo” ir mazākais budžets visā KHL.

Skudra arī atzina, ka viņš neredz jēgu pasaules čempionāta rīkošanai Latvijā, ja mačus neapmeklēs skatītāji. “Bez skatītājiem spēlēt ir mokoši. Ja turnīrs patiešām notiks bez skatītājiem, man ir grūti iedomāties, ko mēs no tā iegūsim. Ja pilsētā nebūs tā atmosfēra, kāda vienmēr bijusi – fani, teltis, tusiņi, strīdi un slimošana katram pa savu valsti, man ir grūti iedomāties, kā PČ risināsies Latvijā.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…