Skudra: Mums jāuzlabo disciplīna, jo spēlējam vieglprātīgi…

Pēteris Skudra
Pēteris Skudra | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Pēteris Skudra sniedzis savus komentārus pēc aizvadītā mača.

“Dinamo” šodien savā laukumā ar 3:4 papildlaikā piekāpās Čerepovecas “Severstal” vienībai, kas īsi pirms mača atlaida latviešu uzbrucēju Robertu Bukartu.

Pēdējā laikā saņemam ļoti daudz muļķīgus noraidījumus. Mums jāuzlabo disciplīna, jo spēlējam vieglprātīgi. Pret tādu komandu, kuru daudz jāslido, iedot tik daudz spēlēt vairākumā… tas ir ļoti grūti. Cīnījāmies līdz galam un centāmies saglabāt spēlēs plānu. Principa, spēlējot pieci pret pieci, mēs tikām galā. Neskatoties uz to, čaļiem varu teikt “paldies”. Otrā spēle pēc kārtas, taču visi cīnījās. Nevar teikt, ka kāds šodien bija nolaidis rokas, kas ir pozitīvais moments.

Rīdziniekiem šis bija 27. zaudējums 31 sezonas spēlē.

“Trešais periods bija visvājākais, jo tā bija otrā spēle divās dienās. Manā skatījumā Čerepoveca ir viena no ātrākajām komandām, mēs zinājām, ka mums beigās nebūs spēka. Čaļi izpildīja visas prasības, neskatoties uz dažiem muļķīgiem noraidījumiem,” noslēdza Skudra.

Debijas vārtus “Dinamo” rindās guva talantīgais Jānis Švanenbergs, bet vēl pa reizei izcēlās Metjū Majone un Deniss Paršins.

Tikmēr viesiem precīzi bija Jonass Natinens, Jegors Morozovs un Daniils Vovčenko, turklāt Morozovs papildlaikā guva savus otros vārtus, atnesot “Severstal” uzvaru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par