Skudra neplāno atlaist kādu no pašreizējiem spēlētājiem

Pēteris Skudra
Pēteris Skudra | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris un ģenerālmenedžeris pagaidām neplāno atlaist kādu no esošajiem vienības spēlētājiem, “TV3 Sport” atklājis pats speciālists.

“Dinamo” cieta zaudējumus pirmajās divās sezonas spēlēs, un Skudra atzina, ka varētu notikt izmaiņas sastāvā. Ar to viņš domāja, ka komandai tiks piesaistīti jauni hokejisti, bet līdzšinējie atlaisti netiks.

“Nē, nē, nē. Es vairāk runāju par to, ka mums ir iespēja piesaistīt jaunus hokejistus pašreizējai grupai. Te nevajag domāt, ka ir “trausls ledus”, jo visi čaļi ir savās vietās. Mums drusciņ jāpieliek gabarītos un fiziskajā ziņā, bet kopumā ticam tai grupai, kas mums ir ģērbtuvē.”

Šodien Krievijas mediji informēja, ka “Dinamo” sastāvu varētu papildināt krievu spēlētāji Genādijs Stoļarovs un Jevgēņijs Gračovs. Skudra šīs runas izvairījās komentēt.

“Man ir vēl grupa, kuru es gribētu redzēt un mēs cītīgi strādājam. Mums vajag diezgan precīzi pieiet pie papildinājumu jautājuma, jo mums nav iespēja piesaistīt 10 hokejistus. Trīs, četrus, piecus gan mēs varam atļauties, tādēļ analizējam situāciju,” izteicās Skudra.

“Dinamo” šodien plkst. 18:00 aizvada savu trešo mājas spēli pēc kārtas, “Arēnā Rīga” uzņemot Maskavas apgabala “Vityaz” komandu, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Līdz spēles sākumam atlicis mazāk par stundu. Kas šodien jāņem vērā, lai izcīnītu pirmo uzvaru? Vai drīzumā komandā varam gaidīt papildspēkus? Skaties interviju ar Pēteri Skudru! 🏒🐜

Posted by TV3 Sport Latvija on Tuesday, September 8, 2020

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par