Skudra: Spēlējām līdz galam, bet pievīla realizācija

21/11/2020 19:35
Pēteris Skudra

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Pēteris Skudra komentējis zaudējumu izbraukuma otrajā spēlē pret Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Jau ziņots, ka rīdzinieki ar 1:3 atzina “Lokomotiv” pārākumu, vienīgos vārtus gūstot Gļebam Zirjanovam. Komandai tā bija otrā neveiksme pēc kārtas un 22. šosezon.

“Spēle nebija viegla. “Lokomotiv” ir laba un ātra komanda. Pirmo periodu mēs aizvadījām labi, bet noraidījumi otrajā trešdaļā izsita mūs no sliedēm. Mums ir fiziski grūti noturēt augstu tempu pēc tik daudziem noraidījumiem. Spēlējām līdz galam, centāmies veidot momentus, bet pievīla realizācija. “Dinamo” cīnījās pret jaudīgu komandu, kā vienmēr svarīgu lomu nospēlēja sīkumi, nianses. Mēs diezgan labi spēlējām ar ripu, bet “Lokomotiv” ir ļoti spēcīga vienība. Mūsu fiziskais stāvoklis neļauj spēlēt stabili,” teica speciālists.

Lai arī mača izskaņā “Dinamo” atradās iedzinējos ar divu vārtu starpību, pēdējās minūtēs treneris nenomainīja vārtsargu Staņislavu Gaļimovu pret sesto laukuma spēlētāju. “Vienā brīdī man šķita, ka gūsim vārtus spēlējot piecatā pret pieciem, nolēmām pieturēt šo variantu līdz vēlākam brīdim, jo bijām palikuši bez taimauta.”

Ar 10 punktiem 25 spēlēs rīdzinieki ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumos. Izbraukuma pēdējo spēli “Dinamo” aizvadīs pirmdien, 23. novembrī plkst. 18:30 Mitiščos pret Pekinas “Kunlun Red Star”.