Skudra: Tā tas stāsts beidzās…

27/02/2021 20:12

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Pēteris Skudra šovakar preses konferencē pauda savus komentārus par aizvadīto maču un sezonu kopumā. Jau ziņots, ka “Dinamo” šodien ar rezultātu 2:3 papildlaikā piekāpās Habarovskas “Amur” un noslēdza kluba vēsturē visu laiku vājāko sezonu. Tās ietvaros rīdzinieki cieta 51 zaudējumu 60 spēlēs, kas ir antirekords, jo tik daudz zaudējumu vienas sezonas ietvaros “Dinamo” vēl nekad nebija piedzīvojuši. Pēdējā spēlē divus golus “Dinamo” sastāvā guva Deniss Paršins, bet “Amur” rindās precīzi bija Dmitrijs Arhipovs, Aleksandrs Šarovs un Aleksandrs Poluņins, kurš guva uzvaras vārtus papildlaikā.

“Diemžēl izlaidām uzvaru, neskatoties uz to, ka pirmais periods bija saraustīts un tajā pieļāvām daudz brāķa,” atzina Skudra.  “Otro aizvadījām labi – spēlējām uzbrukuma zonā un izveidojām momentus. Principā mums pirms tam [iepriekšējos mačos] bija brīži, kad metām iekšā un bija pārliecība noslēdzošajā fāzē. Pēdējā laikā spējām veidot daudz momentus, bet maz metām iekšā. [Pret “Amur”] Bija daudz momentu, lai varētu uzvarēt gan pamatlaika beigās, gan overtaimā. Tā tas stāsts beidzās… Jau pateicu čaļiem, ka daudz vieglāk ir zaudēt ar vienu ripu, nevis ar vienu ripu uzvarēt.”

“Ziniet, šis bija galīgi nestandarta gads,” turpināja Skudra. “Sešas sezonas pirms tam biju galvenais treneris un tu saproti vienu lietu – šajā līgā bez pareizas sagatavošanās un bez pareizajiem kadriem pret jebkuru komandu cerēt uz nopietnu rezultāti ir diezgan naivi. Te mēs saprotam, cik daudz ir jāstrādā, piemēram, jāuzmin ar hokejistiem ģērbtuvē. Iekšienē neatradām vajadzīgās emocijas, auru un enerģijas līmenī, ko ietekmēja skatītāju neesamība arēnā. Visas nianses šajā līgā ir svarīgas un tā vienkārši iziet un negataviem nospēlēt nav iespējams. Šajā organizācijā, lai dabūtu to rezultātu, kas nepieciešams, ir daudz jāstrādā.”

Skudra arī nosauca, viņaprāt, sezonas labākos spēlētājus. “Atzīmēšu Mārtiņu Dzierkalu. Viņš var spēlēt ar ripu un mēs viņam uzticējāmies. Mārtiņa pašatdeve un meistarības līmenis ļāva viņam izdarīt lielu soli uz priekšu savā karjerā. Žēl, ka Rihards Bukarts pievienojās tik vēlu, jo abi brāļi var spēlēt šajā līgā spilgti. Bez ripas gan Rihardam jākļūst labākam. Varu izcelt arī Jāni Švanenvbergu, Ernestu Ošenieku, Danielu Bērziņu, Ņikitu Mateiko – tie ir hokejisti, kuri progresē un rāda cienījamu līmeni. No ārzemniekiem jāatzīmē Džei Sī Lipons. Redzējām, ko viņš darīja komandas labā. Šos spēlētājus es varu izcelt un kuri nospēlēja labi un ar progresu nākotnē.”

Treneris arī uzskata, ka gaidāms interesants “play-off” turnīrs. “Es godīgi teikšu, man patīk, ka komandu līmenis ir izlīdzinājies un izteiktu favorītu uz Gagarina kausu nav. Tā būs viena no interesantākajām “play-off” sērijām KHL vēsturē.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…