Skudram divu pozīciju kritums Krievijas medija veidotajā KHL klubu treneru reitingā

22/02/2021 17:35

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” stūrmanis Pēteris Skudra zaudējis divas pozīcijas “Championat” veidotajā KHL vienību treneru reitingā un pašlaik tajā ieņem priekšpēdējo, 22. pozīciju.

Jau ziņots, ka sestdien, 20. februārī “Dinamo” izbraukumā ar 4:1 apspēlēja Maskavas CSKA, svinot devīto uzvaru šosezon. Pirms tam komanda piedzīvoja desmit zaudējumus pēc kārtas, tādējādi rīdzinieki pie panākuma nespēja tikt vienu mēnesi.

Reitinga iepriekšējā versijā Skudram tika atvēlēta 20. vieta, taču slikto rezultātu dēļ viņš atkal ieņem priekšpēdējo pozīciju. Sliktāk par Latvijas speciālistu novērtēts tikai “Sochi” galvenais treneris Jevgēņijs Stavrovskis.

Jau ziņots, ka krietnu laiku pirms pamatturnīra beigām “Dinamo” zaudēja izredzes kvalificēties “play-off” mačiem. Ar 27 punktiem 57 mačos komanda ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumu konferencē. Iepriekš Skudra miglaini komentēja savas perspektīvas turpināt darbu ar Rīgas klubu arī nākamajā sezonā, norādot, ka pašlaik ir daudz jautājumu par visas organizācijas darbu nākotnē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…