Skudras trenētā “Torpedo” jauno KHL sezonu sāk ar uzvaru “bullīšos”

25/08/2015 22:04

Ņižņijnovgoroda (Krievija), 25.aug., LETA. Latviešu speciālista Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” otrdien ar uzvaru pēcspēles metienu sērijā sāka astoto Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu.

“Torpedo” savu skatītāju priekšā ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Lai gan mača rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Torpedo” zviedru uzbrucējs Kārls Klingberjs, otrā perioda ievadā viesiem izdevās panākt izlīdzinājumu, turklāt 42.minūtē Deniss Mosaļovs vadībā jau izvirzīja “Lokomotiv”. Tiesa, mājinieki panāca neizšķirtu, kad nepilnas 11 minūtes līdz pamatlaika beigām izcēlās Aleksejs Potapovs.

Duelis turpinājās pagarinājuma, kur neviena no komandām vārtus gan neguva, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru “Torpedo” vienībai atnesa Aleksandrs Frolovs.

Tikmēr zaudējumu cietusi pieredzējušā vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati “Lada”, kur par galvenā trenera palīgu strādā latvietis Artis Ābols. Toljati klubs izbraukumā ar 2:4 (0:0, 0:1, 1:3) piekāpās “Soči” komandai.

Masaļskis šajā mačā nepiedalījās.

Savukārt ar uzvaru KHL čempionātā atgriezusies Maskavas “Spartak”, kas ar 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0) kas savā laukumā pagarinājumā pieveica Minskas “Dinamo” no Baltkrievijas.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva amerikānis Keisijs Vellmens.

Jau vēstīts, ka ar uzvaru jauno KHL sezonu otrdien sāka arī Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”, kas savā laukumā aizraujošā mačā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pieveica pagājušās sezonas finālisti Kazaņas “Ak Bars”.

Jaunajā sezonā KHL spēlē 28 komandas. Līgā vairs nav redzama Mitišču “Atlant”, kas saskārās ar nopietnām finansiālām problēmām, taču tās vietu ieņem Maskavas “Spartak”, atgriežoties čempionātā pēc vienas sezonas izlaišanas.

Arī šajā sezonā KHL klubi aizvadīs 60 spēles – pa diviem mačiem (savā laukumā un izbraukumā) pret katru no līgas komandām. Savukārt ar trim savas divīzijas komandām – Minskas “Dinamo”, Zagrebas “Medveščak” un Bratislavas “Slovan” – rīdzinieki sacentīsies vēl pa divām reizēm.