Skudras trenētā “Traktor” pārtrauc četru zaudējumu sēriju, uzvara arī Ozoliņam un “Torpedo”

29/09/2019 19:53

Latvieša Pētera Skudras vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čeļabinskas “Traktor” komanda svētdien izcīnīja uzvaru.

“Traktor” hokejisti savā laukumā ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību un pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet jau otrās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs mājinieki guva divus ātrus vārtus, kad precīzi bija Fjodors Malihins un Tomašs Hika. Perioda septītajā minūtē Antons Landers samazināja rezultāta starpību. Mača noslēdzošajā nogrieznī vārti netika gūti.

Citā mačā ŅižņijnovgorodasTorpedo“, kur kā galvenā trenera Deivida Nemirovska asistents strādā Sandis Ozoliņš, savās mājās ar 4:1 (1:1, 3:0, 0:0) sakāva “Sochi” vienību.

Pirmajā trešdaļā devītajā minūtē Dmitrijs Lugins izvirzīja vadībā viesus, bet perioda izskaņā Damirs Žafjarovs izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda otrajā pusē “Torpedo” guva trīs vārtus astoņu minūšu laikā – ar vārtu guvumiem izcēlās Mihails Orlovs, Čārlzs Genovejs un Andrejs Belevičs.