Skudras trenētā un latviešu pārstāvētā “Saryarka” triumfē Kazahstānas čempionātā

30/04/2022 18:19
Pēteris Skudra

Latvijas hokejistu Denisa Fjodorova, Daņila Larionova un Edgara Siksnas pārstāvēta Karagandas “Saryarka”, kuru trenē Pēteris Skudra, sestdien triumfēja Kazahstānas čempionātā. Karagandas vienība izšķirošajā mačā ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) pārspēja Kokšetau “Arlan”, uzvarot sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-3.

Spēles 15.minūtē Fjodorovs pēc Larionova un Kirilia Koževņikova piespēlēm izvirzīja vadībā “Saryarka”. Tikmēr otrajā trešdaļā Fjodorovs tika pie rezultatīvas piespēles, asistējot komandas otrajos vārtos. Perioda turpinājumā “Arlan” izdevās atspēlēties un panākt 2:2, bet deviņas sekundes līdz trešdaļas beigām Karagandas vienība atkal izvirzījās vadībā (3:2).

Noslēdzošajā trešdaļā “Saryarka” hokejisti guva vēl divus vārtus, uzvarot ar pārliecinošu 5:2. Regulāro čempionātu Karagandas komanda noslēdza pirmajā vietā, tikai par vienu punktu pārspējot “Arlan”. “Saryarka” komanda ir divkārtējā Krievijas augstākās līgas (VHL) čempione, bet pandēmijas dēļ pagājušajā sezonā atgriezās Kazahstānas čempionātā, kur izcīnīja zeltu.