Skudras un Daugaviņa “Torpedo” zaudē Omskā

26/08/2017 17:05

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā sestdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas izbraukumā ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Omskas “Avangard”.

Šīs spēles rezultātu vien 28.minūtē atklāja “Torpedo” hokejists Deniss Paršins, bet “Avangard” līdzsvaru uz tablo panāca tikai četras minūtes un piecas sekundes pirms pamatlaika beigām, izceļoties Maksimam Berezinam.

Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, bet pagarinājumā mājiniekiem uzvaru nodrošināja Danils Faizuļins.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā veica divus metienus uz vārtiem un uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam sestdien pie savas pirmās uzvaras sezonā tika Latvijas klubs Rīgas “Dinamo”, kas viesos ar 5:3 (3:0, 1:1, 1:2) uzvarēja Kazahstānas vienību Astanas “Baris”.

Visas līgas vadībā ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Gagarina kausa čempione Sanktpēterburgas SKA, kamēr “Torpedo” ar četriem punktiem divos mačos ir Rietumu konferences ceturtajā vietā. Savukārt Rīgas “Dinamo” ar trim punktiem trīs spēlēs ir septītā.