Indrašis karjeras 400. KHL mačā kaldina “Dynamo” uzvaru, Karsumam vārti “Spartak” zaudējumā

12/10/2019 20:00

Latvieša Pētera Skudras vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čeļabinskas “Traktor” sestdien savā laukumā ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Vladivostokas “Admiral” vienībai.

Pirmajā periodā viesi jau pirmajā minūtē atklāja rezultātu, kas precīzs bija Aleksandrs Osipovs, bet viņam asistēja Vladimirs Butuzovs un Martins Bakošs. Trešdaļas pēdējā minūtē Bakošs pēc Ādama Almkvista piespēles dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Dmitrijs Kaļiņins pēc Andreja Popova un Alekseja Kručiņina piespēlēm samazināja pārsvaru, bet trešā perioda izskaņā Lukašs Sedlāks izlīdzināja rezultātu. Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās viesi.

“Traktor” komandai tas bija pirmais zaudējums pēc vienas uzvaras izcīnīšanas, bet “Admiral” vienībai tas bija jau ceturtais panākums pēc kārtas.

Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) apspēlēja Habarovskas “Amur” vienību.

Otrā perioda otrajā pusē Tomass Zohorna izvirzīja vadībā “Amur”, bet trešā perioda vidū Karsums pēc Anatolija Ņikontseva un Robina Hanzla piespēlēm izlīdzināja rezultātu. Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki bija “Amur” hokejisti.

Karsums uz ledus pavadīja 17 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā guva vienu vārtus, izdarīja divus metienu pa vārtiem, uzvarēja divos no trim iemetieniem, bloķējie vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Daugaviņš laukumā atradās 17 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem, uzvarētiem astoņiem no 12 iemetieniem un diviem spēka paņēmieniem.

Tikmēr Miks Indrašis savā 400. KHL mačā palīdzēja Maskavas “Dynamo” savā laukumā ar 6:3 (0:2, 2:0, 4:1) apspēlēt Jekaterinbrugas “Avtomobilist”.

Pirmajā periodā ar vārtu guvumiem izcēlās viesu hokejisti Aleksandrs Kučerjavenko un Efims Gurkins. Otrajā trešdaļā savā 400 KHL mačā vārtus guva Indrašis, bet vēlāk rezultātu izlīdzināja Jegors Zaicevs, kuram asistēja latviešu hokejists.

Trešajā periodā Brūkss Maceks atjaunoja vadību viesiem, bet “Dynamo” ātri vien rezultātu idzlīdzināja, kad precīzs bija Ivans Igumovs. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus mājiniekiem guva Dmitrijs Jaškins. Tukšos vārtos ripu 35 sekundes pirms mača beigām raidīja Igors Poljagovs, bet punktu mačam 21 sekundi vēlāk pielika Jaškins, kurš vēlreiz raidīja ripu tukšos vārtos.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā guva vārtus, atdeva divas rezultatīvās piespēles, izpildīja četru metienu pa vārtiem un uzvarēja vienu no diviem iemetieniem.

KHL regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Čerepovecas “Severstal” – Magņitogorskas “Metallurg” – 1:2 (0:1, 1:1, 0:0);

Omskas “Avangard” – Rīgas “Dinamo” – 4:1 (1:1, 3:0, 0:0);

Maskavas “Spartak” – Habarovskas “Amur” – 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:2) – pēcspēles metienu sērijā;

Čeļabinskas “Traktor” – Vladivostokas “Admiral” – 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:2) – pēcspēles metienu sērijā;

Maskavas “Dynamo” – Jekaterinburgas “Avtomobilist” 6:3 (0:2, 2:0, 4:1).