Skudras vadītā “Traktor” piedzīvo trešo zaudējumu šosezon

10/09/2019 15:25

Latvieša Pētera Skudras vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čeļabinskas “Traktor” pirmdien piedzīvoja savu trešo zaudējumu piecos pirmajos mačos 2019./2020. gada sezonā.

“Traktor” viesos ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) piekāpās Vladivostokas “Admiral” vienībai.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās. Otrās trešdaļas ievadā pēc iemetiena pie “Traktor” komandas vārtiem mājinieki teicami izspēlēja kombināciju un izvirzījās vadībā, Denisam Viharevam raidot ripu tukšos vārtos.

10. minūtes vēlāk Martins Bakošs pretuzbrukumā netverami raidīja ripu vārtu augšējā daļā – 2:0. Divas minūtes vēlāk Lūkašs Sedlāks izgājienā pret “Admiral” vārtsargu no nūjas neērtās puses samazināja rezultāta starpību. Noslēdzošajā spēles nogrieznī komandām tā arī neizdevās gūt vārtus.

Vēl pirmdien mačus aizvadīs Jaroslavļas “Lokomotiv”, kas savā laukumā tiksies ar “Sochi” komandu, bet Sanktpēterburgas SKA uzņems Novosibirskas “Sibir”. Tāpat Latvijas izlases galvenā trenera vadītā Omskas “Avangard” mērosies spēkiem ar Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak”, kuru šajā sezonā vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.