Skudras vadītā “Traktor” piedzīvo ceturto zaudējumu pēc kārtas, Ozoliņa “Torpedo” zaudē čempionei

27/09/2019 22:00

Latvieša Pētera Skudras vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čeļabinskas “Traktor” piektdien piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Čeļabinskieši savā laukumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Kazahstānas galvaspilsētas Nursultanas komandai “Barys“.

Pirmā perioda 10. minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, kad Jese Virtanens pēc Jurija Sergijenko un Endrjū Kalofa piespēlēm izcēlās ar vārtu guvumu. Divas minūtes vēlāk viesi rezultātu izlīdzināja, kad Darens Dīcs izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet trešā perioda 12. minūtē Korbens Naits pēc Džesija Blekera un Iro Pakarinena piespēlēm guva “Barys” komandas otros vārtus.

Citā mācā Ņižņijnovogordas “Torpedo”, kur kā galvenā trenera Deivida Nemirovska asistents strādā Sandis Ozoliņš, piedzīvoja “sauso” zaudējumu ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) Maskavas CSKA komandai.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas ievadā Ivans Teļegins atklāja spēles rezultātu, bet perioda izskaņā Antons Sļepiševs dubultoja viesu pārsvaru. Trešajā spēles nogrieznī Sļepiševs trīskāršoja CSKA pārsvaru.