Skudras vadītā “Traktor” svin pirmo uzvaru jaunajā sezonā

07/09/2019 19:23

Hokeja speciālista Pētera Skudras vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čeļabinskas “Traktor” izcīnīja pirmo uzvaru jaunajā sezonā, papildlaikā pārspējot Habarovskas “Amur” ar 2:1.

“Traktor” izvirzījās vadībā otrā perioda beigās, kad rezultātu atklāja uzbrucējs Antons Gļinkins. Habarovska panāca izlīdzinājumu pēc Daņila Faizuļina vārtu guvuma, bet papildlaika otrajā minūtē Aleksejs Kručiņins atnesa “Traktor” pirmo panākumu sezonā.

Otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja Ufas “Salavat Yulaev”, kas pārspēja Novosibirskas “Sibir” ar 3:1. Ar diviem vārtu guvumiem uzvarētāju rindās atzīmējās Ņikita Sošņikovs, bet aizsargam Filipam Larsenam divas piespēles.

Tikmēr Kazaņas “Ak Bars” viesos pārspēja “Sochi” ar 6:3. Tatarstānas vienība ļoti veiksmīgi uzsāka spēli, iemetot pretinieku vārtos trīs ripas četru minūšu laikā. Pēc 24 minūtēm rezultāts bija 5:1. Atlikušajā laikā “Sochi” izdevās vien samazināt deficītu līdz 5:3, bet deviņas sekundes pirms sirēnas Vjačeslavs Osnovins iemeta ripu tukšos vārtos – 6:3.

Jau ziņots, ka šodien Rīgas “Dinamo” piedzīvoja sagrāvi pret Helsinku “Jokerit” ar 2:7. Pretinieku vārtus sargāja Jānis Kalniņš, kurš atvairīja 24 no 26 metieniem. Abas “Dinamo” ripas iemeta Jakobs Berglunds.