Skujiņš finišē 23. pozīcijā Pasaules tūres Monreālas posmā

15/09/2019 23:57

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no “Trek – Segafredo” vienības  svētdien izcīnīja 23. vietu UCI Pasaules tūres iekļautajā “Grand Prix Cycliste de Montreal” velobraucienā.

Svētdien riteņbraucējiem Monreālas ielās bija jāveic 219,6 kilometrus gara distance, kas bija sadalīta 18 apļos.

Gan Skujiņš, gan Krists Neilands no profesionālās kontinentālās komandas “Israel Cycling Academy” demonstrēja aktīvu sniegumu, tomēr cīņā par uzvaru neiesaistījās.

Uzvaru finiša spurtā izcīnīja olimpiskais čempions Gregs van Avermēts no Beļģijas (CCC), otrais bija itālis Djego Ulisi (“UAE-Team Emirates”), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa spānis Ivans Garsija-Kortina (“Bahrain Merida”).

Grupa ar vadošajiem sportistiem finišēja pēc sešām stundām deviņām minūtēm un 38 sekundēm.

Abi Latvijas riteņbraucēji finišēja grupā, kas uzvarētājam zaudēja 50 sekundes. Skujiņš tika klasificēts 23.vietā, bet Neilands – 42.pozīcijā. Viņiem tika attiecīgi 20 un 10 UCI punkti.

Divi latviešu komandas biedri finišēja pirmajā desmitniekā. “Israel Cycling Academy” pārstāvis Kristians Sbaragli bija sestais, bet “Trek – Segafredo” riteņbraucējs Bauke Molema noslēdza pirmo desmitnieku.

Jau ziņots, ka piektdien Kvebekā notika vēl vienas UCI Pasaules tūres vienas dienas sacensības, kurās Neilands guva 55.vietu, bet Skujiņš bija 107.pozīcijā.

UCI Pasaules tūres sezona noslēgsies oktobrī ar sacensībām Itālijā un Ķīnā.