Skujiņš finišē labāko 20 riteņbraucēju vidū Pasaules tūres posma noslēgumā

Toms Skujiņš, sportazinas.com
Toms Skujiņš (priekšplānā) | Foto: Trek-Segafredo

Latvijas šosejas riteņbraucējs no profesionālās komandas “Trek-Segafredo” otrdien Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūrē iekļauto velobraucienu “Tirreno-Adriatico” noslēdza kopvērtējuma 19. vietā.

Itālijā notiekošo sacensību noslēdzošajā, septītajā, etapā riteņbraucēji spēkojās individuālajā braucienā, kur pārāks bija beļģis Viktors Kampenārtss no “Lotto Soudal” komandas, desmit kilometru distanci veikdams 11 minūtēs un 23 sekundēs.

Pēc šīm sacensībām Kampenārtss dosies uz Meksiku, kur pēc mēneša centīsies labot pasaules rekordu stundas braucienā.

Otro vietu ieņēma itālis Alberto Betiols no “Education First” vienības, kurš bija trīs sekundes lēnāks, bet trešo vietu guva “Jumbo-Visma” nīderlandiešu riteņbraucējs Joss van Emdens, kurš bija vēl sekundi lēnāks.

Skujiņš uzvarētājam zaudēja vienu minūti un 11 sekundes, kas viņam deva 97. vietu, bet Krists Neilands no “Israel Cycling Academy” atpalika vienu minūti un 18 sekundes, ierindodamies 104. pozīcijā.

Pēdējā posmā uzvaru kopvērtējumā izrāva slovēnis Primočs Rogličs (“Jumbo-Visma”), kurš otrdien atspēlēja 26 sekundes un par nieka sekundi apsteidza britu Edamu Jeitsu (“Mitchelton-Scott”). Tikmēr Skujiņš bija piecas minūtes un 14 sekundes lēnāks, kas viņam deva 19. vietu, bet Neilands atpalika 49 minūtes, latvietim ieņemot 93. pozīciju.

Jauno riteņbraucēju ieskaitē Neilands bija 17. pozīcijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par