Skujiņš notikumiem bagātās vienas dienas sacensībās Beļģijā finišē devītais

28/09/2023 19:34
Nokopēts
Toms Skujiņš

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš ceturtdien Beļģijā izcīnīja devīto vietu vienas dienas velobraucienā “Circuit Franco-Belge” (UCI kat.1.Pro),savukārt Krists Neilands nefinišēja.

Šajās sacensībās riteņbraucēji veica 190,6 kilometrus, distances laikā 14 reizes pārvarot vairākus paugurus. Pēc vairākiem atrāviena mēģinājumiem riteņbraucēji pēdējā aplī devās kopā peletonā, kurā vienubrīd vadību uzņēmās “Lidl-Trek” riteņbraucēji, tajā skaitā arī Skujiņš. Pēdējos kilometros Skujiņš bija 16 riteņbraucēju vadošajā grupā, kas tuvākajiem sekotājiem bija priekšā par 20 sekundēm.

Pēc pēdējā paugura finiša spurtā uzvaru izrāva beļģis Arno de Lī (“Lotto Dstny”), pirmajā trijniekā finišējot arī norvēģim Rasmusam Tilleram (“Uno-X”) un jaunzēlandietim Korbinam Strongam (“Israel – Premier Tech”). Divi pirmie sportisti finišēja četrās stundās 27 minūtēs un 52 sekundēs, bet Strongs zaudēja vienu sekundi.

Skujiņš, kurš bija vienīgais “Lidl-Trek” riteņbraucējs vadošajā grupā, pēdējā kāpumā nenoturējās kopā ar līderiem un finišēja devītais deviņas sekundes pēc uzvarētāja.

“Circuit Franco-Belge” norisinājās 82.reizi vēsturē. Deviņdesmitajos gados divas sezonas pēc kārtas šajās sacensībās uzvarēja Dainis Ozols un Romāns Vainšteins.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām