Skvorcovs izglābj komandu no zaudējuma Dānijas līgas mačā

19/09/2023 23:29
Odenses Bulldogs

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs šodien Dānijas līgas spēlē izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot sevis pārstāvētajai Odenses “Bulldogs” tikt pie uzvaras pār Artūra Salijas pārstāvēto “Esbjerg” ar 4:3.

Skvorcovs bija precīzs trešās trešdaļas sākumā, kad viņš realizēja vairākumu un panāca 3:3. Savukārt trīs minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Kristiāns Jensens guva uzvaras vārtus. Jāatzīmē, ka Skvorcovs izmantoja tieši Salijas noraidījumu – aizsargs noteikumus pārkāpa jau līdz ar otrā perioda beigām. “Bulldogs” vienībā spēlē arī Harijs Brants.

Citā mačā Oskara Cibuļska pārstāvētā Herningas “Blue Fox” pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 uzvarēja “Frederikshawn Hawks” vienību. Uzvarētājiem rezervē bija latviešu vārtsargs Jānis Fecers.

Savukārt Austrijā “Villach” ar Artūru Kuldu sastāvā ar 4:1 pieveica Bolzano “Foxes”.

Šveice

Rūdolfs Balcers izdarīja rezultatīvu piespēli Cīrihes “Lions” panākumā pār “Biel-Bienne” ar 4:1. Latvietis vairākumā asistēja Miko Lehtonenam uzvaras vārtu guvumā.

Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” ar 1:6 zaudēja “Davos”, aizsargam 16 laukumā pavadītajās minūtēs nopelnot negatīvu lietderību -2, savukārt Ivars Punnenovs palika rezervē “Lausanne” panākumā pār Ženēvas “Servette” ar 6:1.