Skvorcovs un Ķīnas ziemeļamerikāņi cieš otro neveiksmi pēc kārtas

30/12/2019 18:10

Latvijas hokejista Gunāra Skvorcova pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Pekinas “Kunlun Red Star” pirmdien cieta neveiksmi regulārā čempionāta spēlē, kas tai bija jau otrais zaudējums pēc kārtas.

Pekinas “Kunlun Red Star”, kuras rindās spēlē galvenokārt hokejisti no Kanādas un ASV, viesos ar 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) zaudēja Nursultanas “Barys”, piedzīvojot jau otro neveiksmi pēc kārtas.

Skvorcovs laukumā pavadīja trīs minūtes un 57 sekundes, ar rezultatīvām darbībām neizceļoties.

Pekinas komandu jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja Skvorcova maiņas biedrs Korijs Keins, bet mājinieki piecas minūtes līdz perioda beigām guva divus vārtus, ar ko beigās izrādījās gana uzvarai. Izlīdzinājumu 15.minūtē panāca Korbans Naits, bet divas ar pusi minūtes vēlāk 2:1 jau panāca Dastins Boids.

Skvorcovam šī bija sestā spēle KHL čempionātā šosezon. Pekinas vienība ar 48 punktiem 44 spēlēs Austrumu konferencē ieņem piekto vietu.