Slavenais britu riteņbraucējs Frūms piedzīvo smagu kritienu un tiek nogādāts slimnīcā

Kristofers Frūms, sportazinas.com
Foto: Reuters

Slavenais britu riteņbraucējs no “Ineos” komandas trešdien pēc treniņā piedzīvota smaga kritiena nogādāts slimnīcā, turklāt negadījums liegs viņam piedalīties prestižajās “Tour de France” sacensībās.

Negadījums notika pirms Francijā notiekošā Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūrē iekļautā velobrauciena “Criterium du Dauphine” ceturtā posma. Viņš piedzīvoja kritienu lielā ātrumā, ietriecoties sienā, un vēlāk nonāca slimnīcā. Kā informē viens no aculieciniekiem, sportista kritiens bijis smags un pastāv bažas par kāda kaula lūzumu.

Līdz ar to brits dalību “Criterium du Dauphine” velobraucienā ir noslēdzis, lai gan tas ilgs vēl līdz svētdienai. Pēc trim posmiem viņš kopvērtējumā bija astotais.

Savukārt kādu brīdi pēc kritiena “Ineos” komandas menedžeris Deivs Breilsfords paziņoja, ka 34 gadus vecais Frūms negadījuma seku dēļ nepiedalīsies šī gada “Tour de France” sacensībās. Šis velobrauciens sāksies 6.jūlijā, bet tajā brits uzvarējis kopumā četras reizes.

“Skaidrs, ka Frūms “Tour de France” sacensībās nepiedalīsies,” pauda Breilsfords, kurš norādīja, ka sportistam ir problēmas arī ar sarunāšanos. “Viņa stāvoklis ir ļoti, ļoti nopietns.”

Tikmēr laikraksts “L’Equipe” informē, ka Frūmam esot lauzts iegurņa kauls.

“Criterium du Dauphine” velobraucienā piedalās arī latvietis Toms Skujiņš.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par