Slavenais ESPN žurnālists iesaka Fizdeilam: “Bulls” ir miskaste.. turies tālāk no šī darba!

Stīvens A. Smits, sportazinas.com
Stīvens A. Smits | Foto: Sports Illustrated

Slavenais ESPN žurnālists Stīvens A. Smits savā raidījumā “First Take” ieteicis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” bijušajam galvenajam trenerim Deividam Fizdeilam ignorēt Čikāgas “Bulls”, kas meklē jaunu vienības stūrmani pēc sadarbības pārtraukšanas ar Džimu Boilenu.

“Par “Bulls” opciju es atbildēšu Fizdeila vietā:“Nekādā gadījumā!” Tas nav darbs, kuru tu vēlies,” kategorisks bija Smits. “Zaks Lavīns zina, kā spēlēt, bet viņiem nav pietiekami daudz talanta un organizācijas virzienā rodas daudz jautājumu. Maikla Džordana “Last Dance” ir negatīvi ietekmējusi organizācijas reputāciju.”

“Tā ir šķīstītava un miskaste,” skarbs bija žurnālists. “… turies tālāk no šī darba!”

Jau ziņots, ka vakar “Bulls”, kas pamatturnīra laikā izcīnīja vien 22 uzvaras un piedzīvoja 43 zaudējumus, ar 33,8% uzvaru ieņēmot 11. vietu Austrumos, pārtrauca sadarbību ar tās galveno treneri Džimu Boilenu. Tik zems rādītājs neļāva klubam kvalificēties čempionāta turpinājumam un uz Orlando “burbuli” šī vienība netika uzaicināta.

Boilens pievienojās “Bulls” organizācijai 2015. gadā, kļūstot par galvenā trenera asistentu. 2018. gada decembrī viņš nomainīja Fredu Hoibergu un pats kļuva par Čikāgas komandas stūrmani. Abās sezonās viņa vadītā vienība nespēja kvalificēties “play-off” turnīram.

Savukārt Fizdeils, kurš 2018./2019. gada sezonā kļuva par “Knicks” galveno treneri, no amata tika atbrīvots aizvadītā kalendārā gada 6. decembrī un pašlaik strādā prestižā televīzijas kanālā ESPN par ekspertu. Pieredzējušais speciālists pašlaik atrodas bez darba kādā no basketbola komandām, tāpēc potenciāli ir viens no iespējamajiem “Bulls” galvenā trenera amata kandidātiem.

Šosezon viņa vadībā Ņujorkas komanda izcīnīja vien četrus panākumus 22 mačos, bet pirms amerikāņa atlaišanas komanda piedzīvoja astoņus zaudējumus pēc kārtas un tobrīd ieņēma pēdējo vietu Austrumu konferencē. Komandas sniegums jau sezonas pirmajā pusē izdzēsa cerības uz iekļūšanu izslēgšanos mačos, jo sezonas laika ņujorkieši triumfēja vien 17 reizes.

Karjeras laikā speciālists pildījis galvenā trenera asistenta pienākumus Goldensteitas “Warriors”, Atlantas “Hawks” un Maiami “Heat” vienības. 2016./2017. gada sezonā viņš debitēja kā galvenais treneris Memfisas “Grizzlies”. Pirmajā sezonā komandā izstājās “play-off” pirmajā kārtā, bet nākamajā sezonā viņš tika atlaists, jo Memfisas klubs izcīnīja vien septiņas uzvaras 19 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par