Slavenais Mančestras “United” uzbrucējs Falkao aizsūtīts uz jauniešu komandu

11/03/2015 16:09

Slavenais kolumbiešu futbola uzbrucējs Radamels Falkao otrdien izgāja laukumā Anglijas kluba Mančestras “United” U-21 komandas sastāvā mačā pret Totenhemas “Hotspur”.

Falkao, kurš šosezon tā arī nav spējis attaisnot uz viņu liktās cerības, netika izlaists laukumā pirmdien notikušajā Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē, kurā “United” savās mājās ar 1:2 piekāpās pašreizējai turnīra čempionei Londonas “Arsenal”.

Nākamajā dienā kolumbietim tomēr tika dota iespēja spēlēt, kad viņš devās jauniešu komandas sastāvā, laukumā pavadot 72 minūtes, taču ne ar ko ievērības cienīgu gan neizceļoties.

Abu vienīgu duelis Mančestras “United” stadionā “Old Trafford” noslēdzās neizšķirti 1:1.

Šajā duelī piedalījās arī vēl viens Mančestras kluba pirmās komandas futbolists brazīliešu aizsargs Rafaels, kurš pagaidām arī izpelnās neregulāru spēles laiku.

Pašlaik 29 gadus vecais Falkao no Francijas čempionāta vienības “Monaco” tiek izīrēts Mančestras klubam, bet kopš sezonas ievada nav spējis pēc nopietna ceļgala savainojuma izārstēšanas atgūt optimālu sportisko formu un vārtu garšu. Kolumbietis Anglijas klubā pagaidām ir nospēlējis 20 spēles, kuru laikā guvis četrus vārtus.

“Viņam jāstimulē arī citi spēlētāji, tāds ir viens no šīs profesijas aspektiem,” pauda Mančestras “United” galvenais treneris Luijs van Gāls, kurš pēdējās spēlēs neizteiksmīgā Falkao snieguma dēļ priekšroku dod beļģim Maruānam Felaini.

Pēdējo nedēļu laikā izskanējusi informācija, ka Mančestras klubs negrasās no “Monaco” pārpirkt uzbrucēju. Šāds darījums izmaksātu ap 58,5 miljoniem eiro.

Mančestras klubs par Falkao īri “Monaco” komandai ir samaksājis sešus miljonus mārciņu (8,5 miljonus eiro), turklāt kolumbieša nedēļas alga ir 265 000 mārciņu (360 000 eiro).

Pats Falkao iepriekš bija izteicis vēlmi palikt Mančestrā.