Slavenais UFC komentētājs Rogans: Ja viss uz salas ir pilnībā kontrolēts, kāpēc necīnīties?

Džo Rogans, sportazinas.com
Džo Rogans | Foto: Ronald Martinez/Getty Images/AFP

Slavenais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) komentētājs un pasaulē populārā podkāsta “Joe Rogan Experience” autors atbalsta ideju UFC dueļus aizvadīt uz privātas salas ar nosacījumu, ja ikviens cilvēks tiek pārbaudīts.

Jau vēstīts, ka UFC koronavīrusa draudu dēļ oficiāli atcēlusi UFC 249 pasākumu, kura ietvaros dueli bija plānots aizvadīt šīs organizācijas grandiem Habibam Nurmagomedovam un Tonijam Fergusonam. UFC prezidents Dana Vaits līdz pat pēdējam brīdim meklēja dažādus risinājumus un bija pārliecināts, ka pasākums tiks aizvadīts.

Vaits pirms tam izteicās, ka gatavs organizēt cīņas uz privātas salas, kur ikviens cilvēks tiktu pārbaudīts, teorētiski nodrošinot, ka cīņas norises vietā neviena tur esošā personā nav saslimusi ar Covid-19.

“Pasākuma atcelšana man ietaupa daudz pārdomu,” savā nesenajā podkāstā sacīja Rogans. “Biju 75% gatavs doties uz turieni. Vienīgā lieta, kas mani uztrauca bija, ka es satikšos ar kādu un pēc tam kontaktēšos vēl ar citiem. Tādā gadījumā man obligāti būtu jāveic Covid-19 pārbaude un jāzina rezultāti pirms atgriežos mājās. Neesmu ieinteresēts pakļaut riskam pats sevi, kā arī es, visticamāk, nezinātu, vai esmu slims pirms atgriešanās atpakaļ.”

Rogans gan pozitīvi raugās uz ideju dueļus aizvadīt uz privātas salas. “Ja tā ir maza sala un ja situāciju tur ir iespējams pilnībā kontrolēt, kā arī ikvienam veikt testus – kādēļ ne?”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par