Slavenais Van Gandijs: Būšu pārsteigts, ja NBA turpinās šo sezonu

Džefs Van Gandijs, sportazinas.com
Džefs Van Gandijs | Foto: AP

Nacionālās basketbola asociācijas () slavenais komentētājs un kādreizējais treneris uzskata, ka šī sezona ir galā.

NBA sezona šobrīd koronavīrusa Covid-19 dēļ ir pārtraukta. Tas, kāda būs līgas nākotne, būs atkarīgs no tā, cik lieli būs Covid-19 draudi. Ja situācija tuvākajos mēnešos būtiski neuzlabosies, eksistē arī iespēja, ka sezona var tikt atcelta pilnībā. Tomēr, ja viss ies uz labo pusi, tad turnīrs varētu turpināties ar, piemēram, saīsinātu regulāro sezonu vai saīsinātām “play-off” sērijām.

Van Gandijs šobrīd nav pārāk optimistiski noskaņots. “Es neesmu eksperts, bet būšu pārsteigts, ja NBA turpinās šo sezonu. Ikvienam būtu ļoti grūti ieiet iepriekšējā ritmā. Labā ziņa ir tā, ka es uzticos Adamam Silveram [NBA komisārs], jo viņš centīsies pieņemt pareizo lēmumu.”

“Ja arī sezona turpināsies, tas būs lieliski – Adams nekad nevienu nepakļaus riskam,” turpināja Van Gandijs. “Ceru, ka kļūdos un jūnijā/jūlijā mūsu spēlētāji atkal varēs doties laukumā drošā vidē.”

58 gadus vecais Van Gandijs kā galvenais treneris strādājis Ņujorkas “Knicks” un Hjūstonas “Rockets” vienībās. Pēc tam, kad 2007. gadā viņš pārtrauca sadarbību ar “Rockets”, speciālists kļuva par basketbola analītiķi un komentētāju, šajā amatā strādājot joprojām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par