Slovākijas hokeja izlase nolemj pagarināt līgumu ar galveno treneri

06/06/2023 13:25
Nokopēts
Kreigs Remzijs

Slovākijas nacionālo hokeja izlasi vēl vienu gadu vadīs treneris Kreigs Remzijs, paziņojusi Slovākijas hokeja asociācija (SZLH).

“Nākamā gada čempionāts Čehijā būs praktiski kā mūsu mājas turnīrs,” izteicies Remzijs. “Ticu, ka turpināsim spēlēt savu spēli, kas ir uzbrūkoša un ātra, kā arī gūsim panākumus. Katru gadu sev saku, ka šis būs mans pēdējais PČ, bet parasti uz priekšu daudz neplānoju. Pirms lēmuma pieņemšanas runāju ar savu sievu. Viņai šeit patīk un ticu, ka viņa šeit varēs pavadīt vēl vairāk laika.”

“Žēl, ka mums neizdevās PČ uzvarēt Kazahstānu. Tā spēle man paliks rūgtā atmiņā, bet no otras puses, ļoti novērtēju to, ko mums izdevās sasniegt kopā. Mēs vienmēr esam bijusi viena komanda gan uzvarās, gan zaudējumos,” atzinis Remzijs. Slovākijas valstsvienība aizvadītajā PČ bija vienā apakšgrupā ar Latviju. Slovāki septiņos mačos izcīnīja 11 punktus un palika piektajā vietā, nesasniedzot ceturtdaļfinālu.

NHL viņš vadījis Filadelfijas “Flyers” un Atlantas “Thrashers” komandas, kā arī dažādos amatos strādāja Floridas “Panthers”, Dalasas “Stars”, Otavas “Senators”, Tampabejas “Lightning”, Bostonas “Bruins”, Edmontonas “Oilers” un Monreālas “Canadiens” komandās. 72 gadus vecais Remzijs Slovākijas hokeja izlasi vada kopš 2017./2018.gada sezonas un viņa vadībā slovāki izcīnīja bronzas medaļas Pekinas olimpiskajās spēlēs.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām