Slovākijas kapteinis: Paši sev “iešāvām kājā”, paveicās, ka noturējām vadību

21/05/2023 20:18
Nokopēts
Mareks Hriviks

Slovākijas hokeja izlases kapteinis Mareks Hriviks pēc izcīnītās uzvaras pasaules čempionāta spēlē ar Slovēniju sarunā ar “Sportazinas.com” pauda vilšanos par savas komandas sniegumu, taču cerīgi raudzījās uz turnīra izšķirošo maču.

Jau vēstīts, ka Slovākija šodien B apakšgrupas spēlē ar 1:0 pārspēja Slovēniju, kas nozīmē, ka Latvija vēl nenodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. “Šī patiešām nebija laba spēle. Paši sev daudzas reizes “iešāvām kājā”, paveicās, ka vispār spējām noturēt vadību – vārtsargs mūs kārtējo reizi izglāba. Ir dalītas sajūtas, jo šajā mačā mums vajadzēja iegūt pārliecību, kas noderētu pēdējā spēlē. Bet ir, kā ir, dabūjām punktus un jādodas uz spēli ar Norvēģiju,” teica Hriviks.

“Tiešām nezinu,” mazo rezultativitāti centās skaidrot slovāku kapteinis. “Nonākam situācijās, kad izvirzāmies vadībā, bet tad nesaprotamu iemeslu dēļ apstājāmies. Tas ir kaut kas nesaprotams, tā tiešām ir šī turnīra mistērija.”

Hriviks tāpat norādīja, ka, viņaprāt, slovēņi ar neko nepārsteidza un problēma bija pašu sniegums. “Mums tiešām vajadzēja kontrolēt šo spēli, taču mēs viņiem devām iespējas. Nedomāju, ka viņi darīja kaut ko ārkārtīgi neparastu – visu cieņu Slovēnijai, bet, ja mēs spēlētu savu labāko spēli, tad mēs šādās situācijās nenonāktu, mēs spēlētu viņu zonā un demonstrētu sevi no spēcīgākās puses. Tā ir noticis visa turnīra garumā un kaut kādā veidā pirms pēdējās spēles mums tas ir jāuzlabo,” pauda uzbrucējs.

Slovākija vēl joprojām saglabā izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, taču atkāpšanās ceļa vairs nav – līdzīgi kā šajā spēlē, arī grupu turnīra pēdējā duelī pret Norvēģiju der tikai uzvara pamatlaikā, kā arī jācer uz Latvijas neveiksmi. “Šī mums bija “izdzīvo vai mirsti” spēle, tāpēc trīs punkti tiešām ir svarīgi. Tas mums tikai bija jāsaprot ātrāk, lai nevajadzētu paļauties uz veiksmi un to, ka mūsu vārtsargs izglābs mūsu pakaļas. Mums ir jābūt labākiem,” pateicīgs vārtsargam Stanislavam Škorvanekam, kurš aizvadīja “sauso” spēli, bija slovāku kapteinis.

“Cenšamies kontrolēt, ko varam, kas šoreiz būs spēle pret Norvēģiju. Mums ir jāgatavojas uz šo cīņu un jābūt drošiem, ka to komandu pieveiksim. Ticu savai komandai – ja mēs spēlēsim savu spēli, katrs spēlētājs būs pārliecināts un darīs pareizās lietas, tad mums vajadzētu uzvarēt,” uz grupas pēdējo spēli raudzījās slovāku kapteinis. “Jākoncentrējas uz sevi. Līdz šim veiksmīgāk esam spēlējuši ar labākām komandām, tāpēc to arī jācenšas pārnest uz pēdējo spēli.”

Apakšgrupas noslēdzošo spēli slovāki aizvadīs otrdien plkst. 12:20, kamēr Latvija, kas šobrīd B apakšgrupā ieņem ceturto vietu, tās pašas dienas vakarā plkst. 20:20 spēkosies ar Šveici, kas šajā turnīrā vēl nav piedzīvojusi zaudējumus.

Slovēnija izmisīgi cīnās, taču nespēj izraut neizšķirtu pret slovākiem (VIDEO)

TOP notikumi
1
X
2
6.73
4.66
1.52
1.55
4.5
5.25
3.51
3.82
2.11
1.22
6.75
12.5
4.1
3.8
1.8
4.49
3.73
1.89
1.27
5.75
10.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām