“Slovan” uz maču pret “Jokerit” kā otro vārtsargu pieteikusi amerikāņu uzbrucēju

20/02/2019 20:05

Tuvojoties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pamatturnīra noslēgumam, nopietnas sastāva problēmas piemeklējušas Slovākijas klubu Bratislavas “Slovan”, kas sezonas priekšpēdējā mačā izbraukumā pret Helsinku “Jokerit” kā otro vārtsargu bija spiesta pieteikt laukuma spēlētāju Keisiju Beiliju.

“Slovan” izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā ir zaudējusi jau priekšlaicīgi, turklāt sezonas izskaņā komandu piemeklējušas arī likstas ar pilnvērtīga sastāva nokomplektēšanu. Piemēram, pirmdienas spēlē Rīgā pret vietējo “Dinamo” (0:5) galvenā trenera rīcībā bija tikai trīs pilnas maiņas, bet trešā perioda sākumā pamatvārtsargs Jakubs Štepāneks par nesportisku rīcību tika noraidīts līdz spēles beigām, vēlāk saņemot arī diskvalifikāciju uz pieciem mačiem.

Viņa vietā vārtos stājās tikai 18 gadus jaunais Vojvoda, kurš arī šodien sargā “Slovan” cietoksni duelī pret “Jokerit”. Tikmēr komandas otrā vārtsarga pienākumi uzticēti 27 gadus vecajam Beilijam.

Amerikāņu uzbrucējs pēc vairākiem pavadītiem gadiem Ziemeļamerikas hokeja līgās, tostarp NHL, savā pirmajā sezonā Eiropā “Slovan” kreklā aizvadījis 44 spēles, guvis vienus vārtus, izpildījis četras rezultatīvas piespēles un sakrājis 22 soda minūtes.