Video. Slovēņu leģionāra Tičara divi gūtie vārti nodrošina “Avtomobilst” uzvaru pār Bārtuļa pārstāvēto “Admiral”

19/12/2016 21:52

Vladivostoka (Krievija), 19.dec., LETA. Slovēnijas hokejists Roks Tičars pirmdien guva divus vārtus, nodrošinot Jekaterinburgas “Avtomobilist” komandai uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pret Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas “Admiral”.

Vladivostokas komanda mājās cieta neveiksmi ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2), izšķirošos vārtus ielaižot vien piecas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Bārtulim kā ierasts bija liels spēles laiks, jo viņš laukumā pavadīja 24 minūtes un 51 sekundi. Tas bija pārliecinoši ilgākais laiks mājinieku rindās.

“Admiral” kapteinis divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un izdarīja divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja savai komandai vienu skaitlisko vairākumu.

Rezultātu 31.minūtē pēc Vladimira Tkačova metiena atklāja “Admiral”, tomēr otrā perioda izskaņā Tičars atjaunoja neizšķirtu. Savukārt piecas minūtes un 19 sekundes pirms trešā perioda beigām slovēnis vadībā izvirzīja Jekaterinburgas komandu.

Beigās “Admiral” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču izglābties nespēja, tā vietā ielaižot arī trešos vārtus.

LETA jau ziņoja, ka sestdien “Admiral” rezultatīvā cīņā ar 7:5 uzvarēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik” komandu, bet Bārtulis šajā mačā tika pie punkta par rezultatīvu piespēli, pārtraucot savu 19 spēļu “sauso” sēriju. Sestdien “Admiral” pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Bārtulis šosezon 37 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā pirmdien aizvadītā spēlē Astanas “Baris” viesos ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) uzvarēja Habarovskas “Amur” hokejistus. Uzvaru Kazahstānas klubam cīņas 52.minūtē nodrošināja Romans Starčenko.

Kad līdz regulārā čempionāta beigām palikusi aptuveni trešdaļa no paredzētajām 60 spēlēm, KHL un Rietumu konferences pārliecinoša līdere ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA, kas 39 mačos tikusi pie 98 punktiem.

Tikmēr Rīgas “Dinamo”, kas pirmdien ar spēli pret Novosibirskas “Sibirj” uzsāk trīs izbraukuma maču sēriju pret Austrumu konferences komandām, ar 34 punktiem 39 mačos ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē, no pirmā astotnieka atpaliekot 26 punktus.

Savukārt Austrumu konferences vadībā ar 87 punktiem 40 cīņās ir Gagarina kausa īpašniece Magņitogorskas “Metallurg”, bet “Admiral” ar 58 punktiem 42 cīņās ir septītajā pozīcijā.