Smaidīgs Žagars apmeklējis “Wolves” treniņu

21/01/2024 13:51
Nokopēts
Artūrs Žagars

Latviešu basketbolists Artūrs Žagars apmeklējis Viļņas “Wolves” treniņu.

Iepriekš vēstīts, ka oktobrī 23 gadus vecais spēlētājs guva smagu savainojumu, kura dēļ viņš vairākus mēnešus nebija devies laukumā. Latvietis vēl turpina atgūsties un treniņos piedalīties nevar, kas viņam netraucēja apmeklēt treniņu “skatītāja” statusā.

Sākotnēji tika prognozēts, ka atlabšana no traumas ilgs vismaz piecus mēnešus, kas nozīmētu, ka labākajā gadījumā Žagars ierindā varētu atgriezties marta beigās. Tomēr “Fenerbahce” treneris Šarūns Jasikēvičs nācis klajā ar pozitīvām ziņām – viņš atklājis, ka 23 gadus vecais saspēles vadītājs jau pavisam drīz būs gatavs atkal doties laukumā. Jāatgādina, ka pirms sezonas Žagars noslēdza trīs gadu līgumu ar Turcijas grandu, savukārt Viļņas klubā viņš atradās īrē.

“Viņa prasmes galda tenisā ir patiešām iespaidīgas, viņš ir viens no labākajiem komandā,” par Žagara rehabilitāciju pozitīvi stāstīja Jasikēvičs. “Vēl vairāk mani pārsteidza viņa pozitīvisms. Artūrs ir patiešām jauks cilvēks un es ceru, ka viņam viss izdosies. Man šķiet, ka viņš jau atsācis skriet, un varbūt pēc mēneša viņš jau būs atpakaļ. Labās ziņas ir tās, ka savainojums nav tik šausmīgs, kā medicīniskais personāls sākotnēji domāja – viss ir daudz labāk.”

Jasikēvičam pēc šiem komentāriem tika pārvaicāts, vai Žagars jau šosezon būs gatavs atgriezties laukumā. “Viņš pavisam noteikti [šosezon] spēlēs. Viņš nav tālu no atgriešanās,” apgalvoja “Fenerbahce” stūrmanis.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BC Wolves (@bcwolves.official)

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām