“Small Ball” pokers – plusi un mīnusi

12/01/2022 15:21
Pokers

“Small Ball Poker” ir spēles stils, kurā spēlētāja mērķis ir izspēlēt daudzus lētus potus un turēt tos mazus ja vien netiek iegūts “monster hand” un pēc tam īstenoti mēģinājumi palielināt banku pēc iespējas ātrāk. Šo stilu plaši popularizēja Daniels Negreanu, ka arī to plaši pieņēma jaunie spēlētāji. Vispārējā “Small Ball” koncepcija ir trīs lietu sajaukums – spēlēt daudz lētu potu pirms flopa, nespēlēt lielus potus pēc flopa bez “monster hands” un mēģināt maksimāli izmantot “monster hands”.

Spēlētājiem, kuri izvairās no riska, patīk šī stratēģija, jo patiesībā viņi izspēlē lielus potus tikai tad, kad iegūst labas kārtis. Galu galā, tas rada vienkāršības un kontroles sajūtu sarežģītā un haotiskā spēlē. Lielākā daļa spēlētāju vaicāti, kāpēc viņi spēlē “Small Ball” stratēģiju, atbild, ka viņiem patīk samazinātā dispersija, kas raksturīga šim stilam. Diemžēl īstenībā parasti tas tā nav. Šis stils var samazināt risku (ar cik lielu summu tiek riskēts potos sesijas laikā), taču tas automātiski nesamazina kopējo dispersiju.

Un galvenais iemesls, kāpēc spēlētājiem patīk šis stils, lai gan viņi nesteidz to izteikt, ir tas, ka nelieli zaudējumi no “tight fold” un neuzliktām likmēm tik ļoti neietekmē domāšanas veidu. Mūsu smadzenes mēdz atcerēties lielus zaudējumus, jo tas parasti ir sāpīgi, bet nepievērš uzmanību maziem. Problēma ir tajā, ka laika gaitā visi mazie poti, ko zaudējam, sasummējas un apēd uzvaru attiecīgi. Turklāt, spēlei kļūstot spraigākai, pretiniekus retāk var noķert ar “Small Ball” stratēģiju, tāpēc šāds spēles stils gandrīz nekad neuzvar.

Vairāk informācijas zemāk linkā

Small Ball pokers: plusi un mīnusi

Pieslēgties

Dienas fokusā

Adams Silvers un Paolo Bankero
24/06/2022 07:19

Bankero kļūst par pirmo izvēli NBA draftā, “Knicks” aizmaina Vokeru

Šonakt risinājās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafts, kurā ar pirmajiem trīs numuriem bez pārsteigumiem izvēlēti Paolo Bankero, Čets Holmgrens un Džabari Smits. Tāpat notikuši daži maiņas darījumi, bet kuros iesaistītas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām