Smirnova klubs sagādā Ķēniņa komandai ceturto zaudējumu pēc kārtas

01/10/2022 23:43
Deniss Smirnovs

Šveice

Latvijas hokejistu Ronalda Ķēniņa un Denisa Smirnova cīņā Šveices Nacionālajā līgā (NL) pārāks izrādījās Ženēvas “Servette” klubs ar Smirnovu sastāvā. “Servette” izbraukumā ar 5:1 pieveica “Lausanne”. Abi uzbrucēji palika bez rezultativitātes punktiem. Smirnovs laukumā devās 14 minūtes un 11 sekundes, uzvarēja tikai vienā no sešiem iemetieniem, nopelnīja vienu noraidījumu. Tikmēr Ķēniņš uz ledus atradās nedaudz vairāk kā 13 minūtēs. Savukārt latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs nebija “Lausanne” pieteikumā. Lozannas vienībai tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Citā spēlē Oskars Lapinskis atgriezās Langnau “Tigers” pieteikumā un palīdzēja komandai izcīnīt uzvaru. “Tigers” papildlaikā ar 2:1 apspēlēja Frīburgas “Gotteron” vienību. Lapinskis spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā, uz ledus pavadīja sešas minūtes un 38 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Turnīra tabulā “Servette” ir NL līdervienība, “Lausanne” ieņem 12. vietu, kamēr “Tigers” ar četriem punktiem astoņos mačos ieņem pēdējo pozīciju.

Somija

Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” Somijas čempionāta jeb “Liiga” spēlē piedzīvoja “sauso” zaudējumu pret “Vassan Sport” – 0:3. Latvietis uz ledus devās 12 minūtes un 59 sekundes, veica divus metienus pa vārtiem un uzvarēja tikai vienā no sešiem iemetieniem. Batņa spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.  “Jukurit” turnīra tabulā atrodas 10. vietā 15 komandu konkurencē.

Zviedrija

Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” Zviedrijas augstākā čempionāta (SHL) spēlē savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienos pieveica “Skelleftea”. Ābols laukumā devās nedaudz vairāk kā 21 minūti, taču, neskatoties uz to, ka “Orebro” uzvarēja, spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. SHL tabulā Ābola klubs ieņem otro pozīciju.

Rihards Marenis neatzīmējās ar rezultativitātes punktiem komandas graujošajā uzvarā Zviedrijas otrajā līgā (“Allsvenskan”).  Ērnšeldsvīkas “MoDo” izbraukumā ar 7:1 pieveica “Vasteras” vienību. Cits Latvijas hokejists Kristers Gudļevskis nebija “MoDo” pieteikumā. Tas bija komandas trešais panākums pēc kārtas, kas ļāvis klubam pakāpties uz pirmo vietu tabulā.