Smirnova pārstāvētā “Servette” Šveices kausa ceturtdaļfinālā apspēlē Ķēniņa pārstāvēto “Laussane”

02/12/2020 10:34

Latvijas hokeja uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā komanda Ženēvas “Servette” otrdien Šveices kausa ceturtdaļfinālā “bullīšos” pārspēja “Laussane” vienību, kurā spēlēja arī Ronalds Ķēniņš.

“Servette” pēcspēles soda metienu sērijā ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 2:1) uzvarēja “Laussane”.

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji šajā spēlē statistikas ailēs arī ievērības cienīgu sniegumu neizcēlās. Tāpat nevienam no hokejistiem savā komandā netika uzticēts izpildīt pēcspēles soda metienu.

Pēc neizšķirta pamatlaikā un papildlaikā, komandas aizvadīja “bullīšu” sēriju, kurā “Servette” uzvaru sestajā metienu kārtā nodrošināja Damjēns Rats. Iepriekš “Servette” komandā precīzs bija arī Daniels Viniks, bet līderis Linuss Umarks nerealizēja savu izgājienu.

“Laussane” rindās Čārlzs Hudons bija precīzs otrajā metienu kārtā, bet atkārtots mēģinājums sestajā kārtā bija neprecīzs.

Neviena cita latviešu pārstāvētā komanda šogad Šveices kausa ceturtdaļfinālu nav sasniegusi.

Pērn ceturtdaļfinālu no latviešu pārstāvētajiem klubiem sasniedza vienīgi Langnau “Tigers”, kas ar 3:4 piekāpās “Biel – Bienne”.

Šveices kauss šobrīd ir Paruntraī “Ajoie” komandas rīcībā.