Smirnovam rezultatīva piespēlē uzvarētā Šveices čempionāta spēlē

10/03/2021 08:23

Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē, palīdzot viņa un Sanda Smona pārstāvētajai Ženēvas “Servette” komandai izcīnīt uzvaru. Ženēvas hokejisti mājās ar rezultātu 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sagrāva “Ambri-Piotta” vienību.

Smirnovs rezultatīvi piespēlēja trešā perioda devītajā minūtē, kad palīdzēja komandas biedram Marko Mirandam panākt 5:0. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 53 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Smons astoņās minūtēs un 23 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā spēlē uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” mājās ar 2:3 (1:0, 0:3, 1:0) atzina “Biel-Bienne” pārākumu. Ķēniņš uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un 59 sekundēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem, spēli pabeigdams ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Savukārt Ivara Punnenova, Riharda Melnalkšņa un Toma Andersona pārstāvētā Langnau “Tigers” otrdien nespēlēja.

No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām vislabāk sokas “Servette” vienībai, kas ar 73 punktiem 40 mačos ir ceturtā, “Lausanne” ar 68 punktiem 39 cīņās ir sestā, bet “Tigers” ar 30 punktiem 41 spēlē ir pēdējā starp 12 vienībām. Iepriekšējā sezonā NL turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.