Smirnovs iemet “bullīti” pret Punnenovu un kaldina “Servette” uzvaru

23/12/2019 23:49

Latviešu hokejistu derbijā pirmdien Šveices Nacionālajā čempionātā (NLA) uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Langnau “Tigers”, kuras rindās spēlē vārtsargs Ivars Punnenovs un uzbrucējs Toms Andersons.

Spēle tika novesta līdz pēcspēles metieniem, kuru laikā Smirnovs vienreiz pārspēja Punnenovu. “Bullīšos” Ženēvas komanda realizēja trīs metienus, bet “Tigers” – divus.

Deniss Smirnovs laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, taču ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Andersons spēlēja piecas minūtes un piecas sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Visbeidzot Punnenovs 65 minūšu laikā atvairīja 18 no 19 pretinieku metieniem, bet “bullīšos” kapitulēja trīsreiz.

Citā spēlē uzbrucējs Ronalds Ķēniņš un viņa pārstāvētā “Lausanne” ar 2:0 uzveica “Lugano”.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā latvietis izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.