Smirnovs otrajā NLA mačā pēc kārtas izceļas ar rezultativitāti

15/09/2019 00:07

Jaunais Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs sestdien savā otrajā Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) spēlē vēlreiz izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem, atkārtojot piektdienas sniegumu, kad viņš piedzīvoja debiju šajā čempionātā.

Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” NLA jaunās sezonas otrajā mačā mājās ar rezultātu 2:4 (2:1, 0:0, 0:3) piekāpās “Biel-Bienne”.

Latvijas hokejists ar vārtu guvumu izcēlās pirmā perioda beigās, kad realizēja vairākumu, vadībā izvirzot mājiniekus. Iepriekš viņš arī rezultatīvi asistēja pirmo vārtu guvumā.

Hokejists laukumā atradās 17 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā arī reizi meta pa vārtiem, sasniedzot 100% metienu realizāciju. Tāpat jaunais spēlētājs iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jau vēstījām, ka “Servette” pirmajās sezonas spēlē viesos ar 3:1 pārspēja Langnau “Tigers” komandu, kuras rezervē bija Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs.

20 gadus vecais uzbrucējs ar gūtiem vārtiem izcēlās otrā perioda beigās, kas vēlāk arī izrādījās uzvaru nesošais metiens, tikmēr rezultatīvu piespēli viņš atdeva trešā perioda sestajā minūtē, palīdzēdams komandas biedram panākt 3:1.

Smirnovs Ženēvas kluba sistēmā ir kopš 2014.gadā, pērn kļūstot par Šveices junioru čempionu.

Tikmēr uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” vienība piektdien viesos ar 5:2 (0:2, 3:0, 2:0) pārspēja “Lugano” komandu.