Smirnovs rezultatīvs “Servette” uzvarā Šveices čempionāta ceturtdaļfināla spēlē

16/04/2021 11:50
Deniss Smirnovs

Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs ceturtdien guva vārtus Šveices augstākās līgas (NLA) ceturtdaļfināla otrajā spēlē, kopā ar Ženēvas “Servette” komandu svinot uzvaru. Ženēvas “Servette” mājās ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) uzvarēja “Fribourg-Gotteron” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

Smirnovs vārtus guva pirmā perioda ceturtajā minūtē, kad realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 1:0. Uzbrucējs šajā spēlē laukumā pavadīja vienu minūti un 48 sekundes, visu šo laiku nospēlējot skaitliskajā vairākumā. Viņš reizi meta pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Sandis Smons nospēlēja septiņas minūtes un 41 sekundi un nopelnīja neitrālu lietderību. Uzvaru nesošos vārtus trešā perioda 12.minūtē Ženēvas komandā guva Henriks Tomerness.

Turpretī zaudējumu izslēgšanas spēlēs cieta Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”, kas viesos ar 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) zaudēja Cīrihes “Lions”. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1. Ķēniņš laukumā nospēlēja 15 minūtes un 41 sekundi, no kurām divas minūtes un 28 sekundes nospēlētas vairākumā. Viņš arī trīsreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ivara Punnenova, Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnavas “Tigers” izslēgšanas turnīram nekvalificējās. Iepriekšējā sezonā NL turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.